اخبار

برگزاری نشست هم اندیشی مهر عاطفه ها در آموزش و پرورش کاشمر

برگزاری نشست هم اندیشی مهر عاطفه ها در آموزش و پرورش کاشمر
رئیس کمیته امداد کاشمر گفت: با حضور مسئولین و کار شناسان آموزش وپرورش و کمیته امداد هم اندیشی همایش مهر عاطفه ها برگزار شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدسعید عبدالله زاده اظهار کرد: توزیع و دریافت پاکت های نیکوکاری از اول تا دهم مهر ماه انجام می شود.
وی از همکاری مسئولان و کارشناسان آموزش و پرورش با کمیته امداد تقدیر و تشکرکرد و ادامه داد: اگر  مردم به خوبی توجیه شوند آنها در موارد مختلف پایه کار خواهند بود مثل حوادث سیل و زلزله که مردم خودشان داوطلبانه وارد میدان شدند.
عبدالله زاده خواستار شفافیت بیشتر کمک ها شد و بیان کرد: در حال حاضر وظیفه کمیته امداد در دو مورد فرهنگسازی خیر و احسان و دیگری توانمند سازی نیازمندان انجام می شود.
وی افزود: کمیته امداد تنها همکار و ایجاد کننده بستر جهت گردآوری کمک هاست و وظیفه و زحمت شناسایی و اهداء هدایا بر عهده آموزش و پرورش و مدیران مدارس است که دانش آموزان نیازمند غیر تحت پوشش را می شناسند.
همچنین در این جلسه علی زنده جانی معاون پشتیبانی آموزش و پرورش کاشمر برنقش مدیران در برگزاری همایش مهرعاطفه ها از کمیته امداد به سبب ایجاد بستر مناسب برای این رویدادمهم تشکر کرد و بر شفاف سازی کمک های دانش آموزان و والدین و حفظ حرمت و کرامت کمک کنندگان و نیازمندان تاکید داشت.
ابراهیم ترکمانی کارشناس انجمن اولیا و مربیان با تشکر از مسئولان دخیل در جشن مهر عاطفه ها  برهرچه باشکوه تر برگزار شدن این مراسم در مدارس با مشارکت سازمان دانش آموزی، کمیته امداد و صداوسیما تاکید کرد.

انتهای پیام

۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۵۸
تعداد بازدید : ۱۳۵
کد خبر : ۲,۳۴۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید