اخبار

اطعام 15 هزار نیازمند روستایی توسط مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی در روستای حسین‌آباد

اطعام 15 هزار نیازمند روستایی توسط مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی در روستای حسین‌آباد
رئیس هیئت عامل مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی در روستای حسین‌آباد گفت: با مشارکت خیران و نیکوکاران اطعام 15 هزار نفر از نیازمندان ساکن در روستای حسین آباد و سه روستای اطراف در ماه محرم و در آستانه بازگشایی مدارس انجام شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی اکبر مهرآبادی افزود: با مشارکت نیکوکاران و تلاش این مرکز نیکوکاری اطعام این 15 هزار نیازمند با اعتبار 210 میلیون تومان انجام شد.
وی از حمایت های تحصیلی این مرکز نیکوکاری نسبت به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند گفت و بیان کرد: 30 جفت کفش به ارزش کلی یک میلیون و 800 هزار تومان و 160 سبد تحصیلی شامل لوازم التحریر با ارزش حدود 10 میلیون تومان بین دانش آموزان نیازمند که از قبل شناسایی شده بودند در روستای حسین آباد و سه روستای تحت حمایت این مرکز توزیع شد.
وی با عنوان اینکه این مرکز نیکوکاری پیش از این با عنوان صندوق مهربانی در روستای حسین‌آباد فعالیت می کرده، اظهار کرد:  حفظ کرامت و عزت مددجویان در صدر ارائه خدمات به خانواده ها است تا هیچ خدشه‌ای به آبرو وعزت نفس آن‌ها وارد نشود.
مهرآبادی گفت:  باهمکاری کمیته امداد شهرستان داورزن ، کمک به نیازمندان با استفاده از حضور نیکوکاران محلی، استانی و کشوری ازجمله فعالیت‌های مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی روستای حسین‌آباد شهرستان داورزن است که خوشبختانه ثمرات خوبی را در یک سال فعالیت این مرکز همراه داشته است.
شایسته ذکر است: روستای حسین‌آباد در ۳۵ کیلومتری شهرستان داورزن قرار دارد.

انتهای پیام

۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۵
تعداد بازدید : ۷۷
کد خبر : ۲,۳۸۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید