اخبار

امام جمعه تربت حیدریه؛

توجه به زکات بهترین راه کاهش محرومیت در جامعه است

توجه به زکات بهترین راه کاهش محرومیت در جامعه است
امام جمعه تربت حیدریه گفت: با اشاعه فرهنگ پرداخت زکات به عنوان یکی از درآمدهای اسلامی می توان فقر و محرومیت ایجاد شده در جامعه را کاهش داد و به سمت آبادانی قدم برداشت.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت الاسلام محمدرضا عصمتی در دیدار با مدیر کل کمیته امداد خراسان رضوی افزود: حوزه علمیه این شهرستان با بیش از ۷۰۰ طلبه مرد و زن آماده همکاری در همه حوزه های مذهبی، فرهنگی و اجتماعی و بویژه  فریضه الهی زکات است . 
وی با تشکر از مجموعه کمیته امداد تربت حیدریه تاکید کرد: ارائه خدمات هدفمند و توجه به توانمند سازی خانواده ها بویژه اشتغال محرومان در ترسیم آینده ای روشن برای آنان نقش بسزائی دارد . 
حجت الاسلام محمدپور مسئول مرکز نیکوکاری سحاب رحمت، هدر رفتن انرژی جوانان در پیچ و خم بروکراسی اداری  را ازموانع رشد و پیشرفت  فعالیت مراکز دانست و افرود: احیا و ایجاد موقوفات مرتبط با محرومین از اهداف این مرکز است که خواستار همکاری کمیته امداد در این زمینه هستیم.
همچنین جعفر رضوانی بخشدار رُخ با تشکر از خدمات کمیته امداد رباط سنگ توسعه خدمات در این اداره را برای خدمت به مردم با توجه به بعد مسافت اثر گذار توصیف کرد.
لازم به یادآوری است: در پایان از حمایتها و خدمات فرماندار تربت حیدریه در حمایت از برنامه های امداد تقدیر شد .
شایسته ذکر است: در این دیدارها تمام مسئولان از فعالیت این نهاد در شهرستان ابراز رضایت و خرسندی کردند.
انتهای پیام
۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۲
تعداد بازدید : ۷۷
کد خبر : ۲,۳۹۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید