اخبار

26 زوج جغتایی راهی خانه بخت شدند؛

پرداخت 80 میلیون تومان کمک هزینه ازدواج به مددجویان جغتای

پرداخت 80 میلیون تومان کمک هزینه ازدواج به مددجویان جغتای
رئیس کمیته امداد جغتای از اهدای 80 میلیون تومان کمک هزینه ازدواج به مددجویان تحت حمایت آن اداره در نیمه نخست امسال خبر داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا مسکنی با اعلام این خبر گفت: این میزان اعتبار به 26 زوج در قالب کمک هزینه ازدواج به دختران و هدیه ازدواج به نوداماد پرداخت شد. 
وی با اشاره به برنامه های آموزشی کمیته امداد و تاکید بر تحکیم بنیان خانواده افزود: آگاه سازی مددجویان جهت رفع فقر فرهنگی و اجتماعی آنان موضوع مهمی است که کمیته امداد آن را دنبال می کند.
 مسکنی تاکید کرد: در همین جهت و با هدف ارتقاء سطح کیفی زندگی زوج های جوان، از ابتدای امسال تاکنون ،حدود 60 زوج  درکلاس های آموزشی ویژه همسران شرکت نموده اند. 
مسکنی اظهار کرد: مددجویان شهرستان پیش از دریافت هدیه ازدواج در این دوره های آموزشی شرکت داده می شوند تا در خصوص تحکیم و تقویت بنیان خانواده آمادگی های لازم در آنها ایجاد شوند.
شایسته ذکر است: نیکوکاران می توانند به منظور کمک به زوجهای جوان نیازمند در نوبت ازدواج در قالب طرح کوثر کمک های نقدی و غیر نقدی را داشته باشند که دراین مورد با شماره گیری کد #1*8877* می توانند کمکهای خود را اختصاص دهند.

انتهای پیام

۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۴۹
تعداد بازدید : ۱۲۵
کد خبر : ۲,۴۴۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید