اخبار

زیارت اربعین را مددجویان گنابادی بجا می آورند؛

حضور ۱70 مددجوی کمیته امداد گناباد در پیاده روی اربعین

حضور ۱70 مددجوی کمیته امداد گناباد در پیاده روی اربعین
رئیس کمیته امداد گناباد گفت: ۱7۰ مددجوی تحت حمایت این اداره با کمک خیران به منظور حضور در پیاده روی عظیم اربعین راهی شدند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رئیس کمیته امدادگناباد از افزایش سه برابری مشتاقان حضور در پیاده روی اربعین در امسال خبر داد و اظهار کرد: سال گذشته ۵۰ نفر مراجعه و ثبت نام داشتیم که امسال این رقم به 170 نفر افزایش پیدا کرده است.
وی با اعلام اینکه پیش بینی می شود تعداد زائران تا پایان این مراسم معنوی افزایش پیدا کنند، بیان کرد: کمیته امداد و خیران با اهدای کمک هزینه این سفرمعنوی زمینه حضور مشتاقان زیارت اربعین را فراهم کرده است.
آریان نژاد ادامه داد: با هدف امکان تشرف حداکثری زائران به پیاده روی اربعین حسینی برنامه ریزی مناسبی صورت گرفته است.
رئیس کمیته امداد گناباد بخش دیگری از برنامه های فرهنگی را اعزام به اماکن زیارتی دانست و افزود: سالیانه حدود ۷۵۰ مددجوی گنابادی به مشهد، قم و کربلا اعزام می‌شوند.
وی از برنامه های کمیته امداد گناباد در دهه آخر ماه صفر گفت و ادامه داد: همزمان با شهادت حضرت رضا(ع) 200 مددجوی زیارت اولی تحت حمایت این اداره در شهرستان گناباد با همراهی خیران به مدت سه روز به مشهد مقدس اعزام می شوند.
شایسته ذکر است: خیران نیکوکار می‌توانند از طریق تلفن همراه خود با شماره‌گیری کد #1*۸۸۷۷ * و یا از طریق سایت شوق زیارت به آدرس «shogheziarat.ir» و یا مراجعه به دفاتر کمیته امداد در این طرح خیرخواهانه مشارکت کنند و زمینه حضور نیازمندان را در برنامه های زیارتی وفرهنگی بویژه حرکت عظیم اربعین  فراهم آورند.

انتهای پیام

۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۳
تعداد بازدید : ۱۰۹
کد خبر : ۲,۴۵۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید