اخبار

همزمان با ربیع الاول؛

18 نوعروس فریمانی سپید پوش شدند

رئیس کمیته امداد فریمان از راهی شدن 18 نوعروس تحت حمایت آن اداره همزمان با ماه ربیع الاول به خانه بخت خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسن تجرد فریمانی در مراسم اهدای جهیزیه به این نوعروسان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 30 نوعروس با اعتبار 125 میلیون تومان از منابع داخلی این نهاد و مشارکت نیکوکاران راهی خانه بخت شدند. که 18نفر از این نوعروسان همزمان با ماه ربیع الاول با اهدای کمک هزینه جهیزیه این نهاد زندگی مشترک خود را جشن گرفتند.

وی از همکاری خیران به منظور ایجاد زندگی مشترک زوجین نیازمند تشکر کرد و افزود: در کمک به رهسپار شدن این 18 نوعروس به خانه بخت، به ازای هر نوعروس5 میلیون و 500 هزار تومان اعتبار از منابع داخلی و اهدای کالای اساسی از سوی خیران هزینه شد که اهدای یک تخته فرش و دو سری سرویس کریستال مشاکت خیران دراین امر بوده است.
رئیس کمیته امداد فریمان با اعلام اینکه برای فراهم کردن آغاز زندگی مشترک زوج های جوان بازهم به کمک خیران نیازمندیم، بیان کرد: اکنون 18 نوعروس که تشکیل پرونده داده اند، در پشت نوبت دریافت کمک هزینه ازدواج قرار دارند که به ازای هر نوعروس باید 3 تا 5/3 میلیون تومان اعتبار هزینه شود.
تجرد فریمانی برگزاری آموزش های خانواده را برای نوعروسان شامل آشنایی با مهارت های ارتباط با همسر، حقوق طرفین، مشاوره خانواده، مسائل پزشکی، فرزندآوری و تربیت فرزند دانست.
اکنون در شهرستان فریمان حدود 3 هزار خانوار با جمعیت 9 هزار نفر از کمیته امداد خدمات دریافت می کنند.

انتهای پیام

۱۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۲۸
تعداد بازدید : ۸۰
کد خبر : ۲,۶۰۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید