اخبار

جمع آوری 500 میلیون تومان زکات در زاوه

خطیب جمعه زاوه گفت: مودیان نیکوکار در شهرستان زاوه 500 میلیون تومان زکات اموال خود راپرداخت کردندکه با الویت محرومان هزینه شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت الاسلام شمس الدین در دیدار با مدیرکل کمیته امداد استان، با تاکید بر اینکه زکات باید جمع آوری و بین نیازمندان توزیع شود، افزود: اگر مردم زکات شان را پرداخت کنند در جامعه نباید فقیر باشد و نکته مهمتر این است که در جامعه اسلامی باید به جایی برسیم که فقیر نباشد.
وی با بیان اینکه پایه های ثبات و قوام جامعه ازدواج و اشتغال است که اگر نباشد آسیب ها اجتماعی زیاد می شود، اظهار کرد: نگاه کمیته امداد بر خودکفایی نیازمندان است که در این بخش سالمندان مستثنی هستند اما افرادی که به منظور اشتغال مددجویان و اقشار نیازمند قدم خیر برمیدارند، به مثابه صدقه جاریه است.
شمس الدین به روند ارائه خدمات اشتغال در کمیته امداد زاوه اشاره کرد و ادامه داد: بخش اشتغال سبب خیر برای مددجویان است تا بتوانند به درآمد اقتصادی پایدار و کسب روزی حلال برسند.
امام جمعه از کم برخورداری شهرستان گفت و افزود: مراجعات به کمیته امداد در شهرستان زیاد است و خواستار رسیدگی کمیته امداد به مددجویان و اقشار نیازمند هستیم که این مستلزم داشتن ساختمان اداری مناسب و دائمی است.

انتهای پیام

۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۲
تعداد بازدید : ۶۳
کد خبر : ۲,۶۸۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید