اخبار

توسعه ارائه خدمات کمیته امداد به اقشار نیازمند

فرماندار زاوه گفت: کمیته امداد نهادی است که به جامعه نیازمندان و مددجویان تحت حمایت خود ارائه خدمت می کند که لازم است تا باتوجه به شرایط سخت اقتصادی این خدمات به اقشار نیازمند توسعه یابد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فرماندار زاوه در شورای اداری شهرستان که با حضور مدیرکل کمیته امداد استان برگزار شد، با بیان اینکه رویکرد کاری در این نهاد باید کار راه انداختن باشد، افزود: خدمات کمیته امداد مناسب و شایسته است اما تا رسیدن به نقطه مطلوب باید تلاش های بیشتری داشت.
وی با اشاره به اینکه شهرستان زاوه جز شهرستانهای کمتر توسعه یافته و بحرانی شناسایی و معرفی شده است، افزود: 86 درصد از مردم شهرستان زاوه در روستاها ساکن هستند که مسئولان می توانند به این مساله به عنوان فرصت نگاه کنند.
فرماندار زاوه اشتغال زایی را از راه های جلوگیری از مهاجرت دانست و افزود: از جمله معضلات این امر مهاجرت به شهرهای بزرگتر است که در صورت غفلت آثار آن گریبانگیر مردم خواهد بود.
وی داشتن ساختمان اداری مناسب را برای کمیته امداد زاوه خواستار و یادآور شد: با توجه به شرایط سخت اقتصادی نیاز است تا امدادگران کمیته امداد ارائه خدمات را در کنار مددجویان تحت حمایت به اقشار نیازمند ارائه کنند.
شایسته ذکر است: جلسه شورای اداری شهرستان زاوه با حضور مهندس آسوده مدیرکل کمیته امداد امام خمینی خراسان رضوی که جهت بررسی عملکرد و خدمات دهی کمیته امداد آن شهرستان و دیدار با امام جمعه ، سرکشی از طرحهای اشتغال ، مسکن و مراکزنیکوکاری طی یک روز به زاوه سفر کرده بود برگزار شد.

انتهای پیام

۵ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳
تعداد بازدید : ۵۹
کد خبر : ۲,۶۸۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید