اخبار

600 مددجوی درگزی نیازمند مسکن

رئیس کمیته امداد درگز گفت: اکنون 600 مددجوی تحت حمایت این اداره در شهرستان به دلیل مستاجر بودن و یا مقاوم نبودن مسکن شان، نیازمند سرپناه و مسکن مناسب هستند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، صادق اکبری با اعلام اینکه از ابتدای سال تاکنون 180 پروژه عمرانی اجرا شده است، افزود: برای این پروژه ها3 میلیارد و 502 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
وی بیان کرد: برای مقاوم سازی 69 واحد مسکن روستایی3 میلیارد و 68 میلیون تومان، برای 5 باب مسکن شهری 43 میلیون تومان و برای انجام 106 مورد تعمیرات 391 میلیون تومان اعتبار از محل منابع داخلی کمیته امداد، بانکها و مشارکت های نیکوکاران هزینه شد.
اکبری اعلام کرد: از ابتدای امسال تاکنون 12 باب مسکن شهری و روستایی ساخته و به مددجویان تحویل شده است و مابقی در مراحل ساخت قرار دارد که امیدواریم تا قبل از پایان سال تکمیل شود.
اکبری با اشاره به اینکه اکنون 164 مددجوی شهری تحت حمایت کمیته امداد درگز مستاجر هستند، ادامه داد: 600 خانوار تحت حمایت این نهاد در شهر و روستا به دلیل استیجاری بودن، مقاوم نبودن و فرسودگی مسکن هایشان نیازمند مسکن مناسب هستند که در این بخش به همراهی و مشارکت خیران و نیکوکاران نیازداریم.
شایسته ذکر است: اکنون در شهرستان درگز 4 هزار  و 339 خانوار از حمایت های کمیته امداد بهره مند هستند.

انتهای پیام

۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۰۲
تعداد بازدید : ۴۴
کد خبر : ۲,۷۴۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید