اخبار

به زودی در گناباد؛

چهارمین طرح تجمیعی اشتغال کمیته امداد گناباد اجرا می شود

رئیس کمیته امداد گناباد از راه اندازی و آغاز به کار چهارمین طرح تجمیعی کمیته امداد شهرستان در آینده ای نزدیک خبر داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هادی آریان نژاد گفت: در این طرح تجمیعی ، اشتغال با گوسفندان اصلاح نژاد صورت می گیرد و برای فاز اول آن 30 واحد تدارک دیده شده است.
وی با عنوان اینکه اجرای این طرح به پایداری روستاها کمک می کند، ادامه داد: این طرح در زمینی به مساحت چهار هکتار اجرا می شود و برای آن یک میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار از منابع داخلی این نهاد و بانکها پرداخت شده است.
آریان نژاد با عنوان اینکه چهارمین طرح تجمیعی مجتمع دام روستا در روستای چامغانی که دورترین و محرومترین روستای شهرستان است، اجرا می شود، افزود: در قالب این مجتمع، محصولات و تولیدات دامی مانند گوشت، لبنیات وکود سهم بسزایی را در تولید در شهرستان ایفا می کنند.
رئیس کمیته امداد گناباد بیان کرد: 2 طرح دام روستا با مشارکت 52 مجری و 350 رأس گاو و مجتمع آلوئه ورا با تولید بالا ظرفیت خوبی را در رونق تولید و پایداری زندگی روستایی ایجاد کرده است.
وی از دیگر طرح های قابل اجرا در روستا را اجرای پنلهای خورشیدی دانست و اعلام کرد: 80 طرح به زودی با چهار میلیارد تومان اعتبار اجرا می شود که تعداد پنلهای خورشیدی به 83 مورد می رسد.
آریان نژاد یادآور شد: اکنون 4500 طرح ایجاد شده توسط کمیته امداد فعال هستند که 2500 مورد آن تحت نظارت های کارشناسان این اداره قرار دارند.

انتهای پیام

۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۵:۰۳
تعداد بازدید : ۴۵
کد خبر : ۲,۷۴۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید