اخبار

نیازمندان درگز در انتظار حمایت نیکوکاران؛

سرمای شهرستان شدید وخانه محرومان فاقد بخاری است

سرمای شهرستان شدید وخانه محرومان فاقد بخاری است
رئیس کمیته امداد درگز گفت: باتوجه به قرار داشتن در فصل سرما نیاز 170 خانواده به بخاری شناسایی شد که با تهیه بخاری نیاز 100 خانواده مرتفع شد اما همچنان 70 خانواده تحت حمایت نیاز به بخاری دارند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، صادق اکبری با بیان اینکه در فصل سرما و برودت هوا، آرامش و راحتی خانواده های تحت حمایت بدلیل نداشتن وسایل گرمایشی سلب می شود و دچار مشکل می شوند افزود: 100 دستگاه بخاری نفتی و گازی بین خانواده های تحت حمایت توزیع شد که برای توزیع این بخاری ها 99 میلیون تومان اعتبار از محل مشارکت های مردمی،کمک خیرین و منابع داخلی تامین شد.
وی با اعلام اینکه همچنان برخی از مناطق کوهستانی درگز از نعمت گاز شهری برخوردار نیستند، افزود: 30 دستگاه بخاری نفتی برای آن مناطق و برای مناطق برخورد ار ازگاز شهری ، بخاری گازی تهیه شد.
اکبری  ضریب محرومیت شهرستان را در برخی نقاط آن هفت و هشت دانست و افزود: با وجود توزیع این تعداد بخاری، 70 خانوارهمچنان در سرمای طاقت فرسای پاییز و زمستان، خانه های گرمی ندارند وباوجود افراد سالمندوکودکان بامشکلات عدیده مواجه اند  که شدیدا نیازمند یاری و همراهی نیکوکاران هستیم. 
رئیس کمیته امداد درگز با اعلام اینکه اکنون در شهرستان درگز ۴ هزار  و ۳50 خانوار از حمایت های کمیته امداد بهره مند هستند، یادآور شد: عموم مردم نیکوکار می توانند از طریق مراجعه به کمیته امداد و یا مراکز نیکوکاری مستقر در سطح شهرستان کمکهای خود را به نیازمندان و محرومان اهدا و سرمای فصل زمستان را با مهربانی خودشان به گرما تبدیل کنند.

انتای پیام

۱۹ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۵
تعداد بازدید : ۴۶
کد خبر : ۲,۷۵۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید