اخبار

کمک به سبدغذایی خانوارها؛

25 سبد کالا به مددجویان رضویه اهداء شد

25 سبد کالا به مددجویان رضویه اهداء شد
رئیس کمیته امداد رضویه گفت: با مشارکت یک خیر و مرکز نیکوکاری 25 سبد کالا بین مددجویان تحت حمایت توزیع شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید نعیم حسینی با اشاره به اینکه اکنون این اداره از حدود 3500 خانوار با نزدیک به 10 هزار نفر جمعیت حمایت های مالی و معنوی دارد، افزود: مهمترین ویژگی و شاخصه ارائه خدمت در مراکز نیکوکاری محرز شدن نیازمندی فرد است و در کنار خدمات معیشتی، به امور توانمندسازی و اشتغالزایی افراد نیز پرداخته می شود. 
وی با اعلام اینکه اکنون در منظقه رضویه 6 مرکز نیکوکاری فعالیت دارند، ادامه داد: .یک مرکز نیکوکاری در شهر و .پنج مرکز در روستا ارائه خدمت می کنند که از ابتدای امسال تاکنون با مشارکت این مراکز 150 تومان کمکهای مردمی جمع آوری ودرحوزه همان مراکز در امور محرومان هزینه شده است.
حسینی اظهار کرد: مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد، حلقه اتصال بین نیکوکاران و نیازمندان محل ایجاد کرده است تا با حفظ کرامت و عزت نفس افراد درهنگام نیاز به کمک آنها برود.
رئیس کمیته امداد رضویه از مشارکت یک خیر و مرکز نیکوکاری ضامن آهو واقع در روستای جیم آباد برای توزیع 25 سبد کالا بین اقشار نیازمند گفت و اعلام کرد: هر یک از این سبدهای غذایی 150 هزار تومان برآورد و در مجموع  سه میلیون و 750 هزار تومان اعتبار هزینه شد.
حسینی ادامه داد: سبدهای توزیع شده شامل اقلام ضروری خوراکی مانند برنج، روغن، ماکارونی، رب، سویا، حبوبات، چای و کنسرو ماهی بود.
وی یادآور شد: یک نیکوکار به منظور رسیدگی به امور معیشتی نیازمندان 70 بسته مرغ گرم را جهت توزیع بین محرومان به مرکز نیکوکاری ضامن آهو در روستای جیم آباد اهدا کرد تا در بین افراد شناسایی شده توزیع شود.

انتهای پیام

۱۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۳
تعداد بازدید : ۵۸
کد خبر : ۲,۷۶۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید