اخبار

به همت خیرین و صندوق مهربانی داورزن؛

33خانواده روستایی، شب یلدایشان را در محیطی گرم برگزاری می کنند

رئیس هیئت عامل مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی در روستای حسین‌آباد شهرستان داورزن گفت: با مشارکت نیکوکاران و همراهی واحد نیکوکاری روستای فیض آباد 33 دستگاه بخاری به خانواده های روستایی فاقد سیستم گرمایشی اهدا و زمینه گرم شدن خانه آنها فراهم شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی اکبر مهرآبادی افزود: باهمکاری کمیته امداد شهرستان داورزن، کمک به نیازمندان با استفاده از حضور نیکوکاران محلی، استانی و کشوری ازجمله فعالیت‌های مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی روستای حسین‌آباد شهرستان داورزن است که خوشبختانه ثمرات خوبی را در یک سال فعالیت این مرکز در پی داشته است.
وی با بیان اینکه اکنون 2 واحد نیکوکاری تحت نظارت این مرکز در روستاهای فیض آباد و مهرآباد  فعالیت دارند، افزود: یک نیکوکار با اهدای 33 دستگاه بخاری با ارزش کلی بیش از 17 میلیون تومان در این امر خیرخواهانه شریک شد.
 مهرآبادی با اشاره به دیگر برنامه های این مرکز نیکوکاری در روستا گفت : از حمایت های تحصیلی این مرکز نیکوکاری نسبت به دانش آموزان و دانشجویان واجد الشرایط می توان اطعام ۱۵ هزار نفر، با اعتبار ۲۱۰ میلیون تومان، اهدای ۳۰ جفت کفش به ارزش کلی یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و ۱۶۰ سبد تحصیلی شامل لوازم التحریر با ارزش حدود ۱۰ میلیون تومان بین دانش آموزان نیازمند که از قبل شناسایی شده بودند  را در روستای حسین آباد و سه روستای تحت حمایت این مرکز نام برد.
وی یادآور شد: حفظ کرامت و عزت مددجویان در صدر ارائه خدمات به خانواده ها است تا هیچ خدشه‌ای به آبرو وعزت نفس آن‌ها وارد نشود.
شایسته ذکر است: روستای حسین‌آباد در ۳۵ کیلومتری شهرستان داورزن قرار دارد.

انتهای پیام

۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۳۵
تعداد بازدید : ۳۸
کد خبر : ۲,۸۰۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید