اخبار

اعزام 14 زوج زاوه ای به مشهد

رئیس کمیته امداد زاوه گفت: 14 نفر از زوجین تحت حمایت این اداره به منظور حضور در کلاسهای آموزشی مهارت های زندگی به مشهد مقدس اعزام شدند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی عبدی حضور در دوره های آموزشی و کسب مهارتهای زندگی را لازمه دریافت کمک هزینه ازدوج دانست و افزود: از ابتدای امسال تاکنون 75 نوعروس با دریافت کمک هزینه ازدواج راهی خانه بخت شدند و 42 نوعروس دیگر در نوبت دریافت هستند.
وی با عنوان اینکه به طور میانگین به هر نوعروس 3 میلیون تومان به صورت نقد اهدا می شود، ادامه داد: در برخی اوقات با مشارکت نیکوکاران اهدای جهیزیه درقالب لوازم ضروری زندگی صورت می گیرد که در صورت تمایل نوعروسان می توانند از این بخش بهره مند شوند.
رئیس کمیته امداد زاوه از اعزام 14 زوج تحت حمایت آن اداره به مشهد خبر داد و اعلام کرد: در این دوره آموزشی زوجین علاوه بر بهره مندی از فضای معنوی حرم مطهر، با استفاده از حضور اساتید حوزه و دانشگاه از کلاسهای آموزشی فرهنگ رضوی در سبک زندگی اسلامی، مشاوره خانواده و آیین همسرداری استفاده می کنند.
عبدی یاداور شد: نیکوکاران و افرادی که قصد دارند در فراهم کردن زمینه ازدواج جوانان و فرهنگسازی ازدواج آسان سهیم باشند، می توانند به این اداره مراجعه کنند و یا کد # 05125 * 8877 * را شماره گیری کنند.
شایسته ذکر است: کمیته امداد شهرستان زاوه برای بیش از ۴ هزار خانوار حمایت های مالی و معنوی دارد.

انتهای پیام

۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۲
تعداد بازدید : ۳۹
کد خبر : ۲,۸۱۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید