اخبار

با توجه به فصل سرماو برودت هوا؛

اهداء 90 دستگاه بخاری از محل زکات به نیازمندان چناران

سرپرست کمیته امداد چناران گفت: باتوجه به قرار داشتن در فصل سرما و از محل پرداخت زکات به کمیته امداد، 90دستگاه بخاری و آبگرمکن بین نیازمندان توزیع شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ابراهیم خیرخواه با اعلام اینکه 80 درصد از زکات جذب شده در امور محرومان صرف و هزینه می شود، اظهار کرد: اکنون در شهرستان 23 عامل و رابط در فریضه زکات به صورت افتخاری با کمیته امداد همراهی و مشارکت دارند.
وی بیان کرد: در 8 ماهه امسال حدود 65 میلیون تومان زکات جمع آوری شده که بیشترین میزان جمع آوری مربوط به زکات مستحب با مبلغ بیش از 30 میلیون تومان می شود و مابقی زکات واجب بوده است.
خیرخواه اعلام کرد: زکات جمع آوری شده در امور محرومان در شهرستان شامل کمک به تامین مسکن، معیشت، جهیزیه، ازدواج، درمان و .... می شود.
وی با عنوان اینکه اکنون در فصل سرما قرار داریم و از محل درآمد زکات 90دستگاه گرمایشی با ارزش کلی 79 میلیون تومان برای مددجویان فاقد وسایل گرمایشی خریداری و توزیع شد، افزود: این اقلام شامل 70 دستگاه بخاری با ارزش کلی 59 میلیون تومان و 20 دستگاه آبگرمکن با ارزش کلی 20 میلیون تومان بود که در اسرع وقت بین نیازمندان توزیع شد.
شایسته ذکر است: شهرستان چناران در شمال غربی مرکز استان قرار دارد که از بیش از 4200 خانوار حمایت می کند.

انتهای پیام

۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۶
تعداد بازدید : ۳۳
کد خبر : ۲,۸۳۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید