اخبار

تکمیل 80 واحد مسکونی خسارت دیده از سیل توسط کمیته امداد بردسکن

رئیس کمیته امداد بردسکن گفت: 80 واحد خسارت دیده از سیل ویژه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد بردسکن تکمیل و آماده واگذاری است.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد،سید کاظم حسینی افزود: سیل ابتدای امسال در این شهرستان شرایطی برای مددجویان بوجود آورد که کمیته امداد باید برای ساخت 150 مسکن ویژه مددجویان تحت حمایت اقدام می کرد و از این تعداد 80 واحدآن آماده واگذاری به مددجویان است.
حسینی با اشاره به اعطای تسهیلات 10 و 40 میلیون تومانی به صورت بلاعوض به افراد خسارت‌دیده از سیل ادامه داد: همه امتیازات منازل ساخته شده توسط کمیته امداد به‌صورت رایگان به آن‌ها تحویل داده شده و این منازل بین 43 تا 80 مترمربع زیربنا دارد که به‌ ازای هر مترمربع یک میلیون و 200 هزار مترمربع هزینه شده است.
وی با بیان اینکه این نهاد 10 درصد جمعیت این شهرستان را تحت حمایت دارد، بیان کرد: اکنون این اداره به 7 هزار و 450 نفر خدمات کمیته امداد در فصل‌های مختلف برخوردار هستند که توانمندسازی در حوزه‌های اشتغال و مسکن مدنظر این اداره قرار دارد. همچنین اهدای جهیزیه از برنامه‌های کمیته امداد برای مددجویان است.
حسینی اشتغال زایی و اعطای تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان را مطرح کرد و افزود: امسال در پی آموزش و مشاوره شغلی و فنی با همکاری اداره فنی و حرفه‌ای به‌صورت رایگان، پنج میلیارد تومان به 118 نفر از افراد آموزش دیده تسهیلات پرداخت شد.
انتهای پیام
۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹
تعداد بازدید : ۴۶
کد خبر : ۲,۸۳۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید