اخبار

توزیع گوشت گرم بین خانوارهای تحت حمایت درگزی

رئیس کمیته امداد درگز گفت: با همراهی و مشارکت خیران 750 کیلوگرم گوشت گرم بین خانوارهای تحت حمایت این اداره توزیع شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، صادق اکبری با عنوان اینکه اکنون در شهرستان درگز چهار هزار و 339 خانوار با جمعیت 7500 نفر از این اداره خدمات می گیرند، افزود: هزار و 786 خانوار در شهر و 2 هزار و 380 خانوار در روستاها ساکن که از انواع خدمات وحمایت های این نهاد بهره مند هستند. 
وی با بیان اینکه حمایت کمیته امداد درگز از زنان در مقایسه با مردان بیشتر است، ادامه داد: 2 هزار و 579 خانوار با بانوان سرپرست و هزار و 587 خانوار توسط مردان سرپرستی می شوند که فوت سرپرست، بیماری، ازکارافتادگی، طلاق و زندانی بودن از دلایل مهم حمایت کمیته امداداز خانواده ها است.
اکبری با اعلام اینکه با مشارکت خیران 750 کیلوگرم گوشت گرم با ارزش حدود 50 میلون تومان بین مددجویان توزیع شد، افزود: در خصوص اجرای این امر سهم موسسه خیریه انصار الحجه(عج) 500 کیلوگرم با ارزش 35 میلیون تومان و خیران 250 کیلوگرم به ارزش حدود 15 میلیون تومان بود.
وی ادامه داد: همچنین در اقدام دیگری نیکوکاران 40 بسته مواد غذایی با ارزش هر بسته 150 میلیون تومان را به کمیته امداد اهدا کردند که در اسرع وقت بین نیازمندان توزیع شد.
رئیس کمیته امداد درگز خاطرنشان کرد: مددجویان ساکن در مناطق روستایی و خانواده های دارای ایتام در اولویت بهره مندی از کمکهای خداپسندانه خیرین بودند.
شایان ذکر است نیکو کاران هر نوع کمک اعم از نقدی وغیر نقدی خود را می توانند با شرایط دلخواه ونیاتی که دارند بصورت مستقیم ویا از طریق این نهاد به نیازمندان اهدا نمایند،
نیازهای ضروری فعلی خانواده ها در شهرستان با توجه به شرایط سرد فصلی و موقعیت اقتصادی، مسکن، بخاری و مواد غذایی می باشد. 

انتهای پیام 

۱ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۰۳
تعداد بازدید : ۳۱
کد خبر : ۲,۸۴۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید