اخبار

استمرار نهضت خدمت رسانی به محرومان در کلات

رییس کمیته امداد کلات اعلام کرد: خدمت رسانی به مددجویان کمیته امداد شهرستان در بخش های مختلف به ویژه کمک به تامین مسکن مناسب آنها در حال انجام است و ادامه دارد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامحسین الیاسیان از همراهی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و خیران مسکن ساز تقدیر کرد و گفت: حضور و مشارکت این افراد موجب شده تا علاوه بر شور و اشتیاق مددجویان، روند اجرای امور پروژه های عمرانی سرعت بیشتری پیدا کند.
وی با بیان اینکه با حمایتهای مادی خیران بخشی از نیازهای عمرانی این واحدها بر طرف شده است، افزود: خیران می توانند به صورت مستقیم و غیر مستقیم در تامین مسکن نیازمندان سهیم شوند و این اقدام خیرخواهانه را به صورت نقدی و غیرنقدی داشته باشند.
الیاسیان از تلاش در ساخت 116 واحد مسکن روستایی در 9 ماهه امسال خبر داد و اعلام کرد: اکنون میزان پیشرفت فیزیکی این واحدهای مسکونی ۶۵ درصد است که پیش بینی می شود تعدادی از آنها در دهه فجر و تعداد دیگری در سالروز تاسیس این نهاد به بهره برداری برسد.
وی یاداور شد: امسال در قالب تکمیل پروژه های عمرانی با ارزش 70 میلیون تومان، خدماتی همچون انجام۲۵۰۰ متر ایزوگام،  انجام 820 متر کاشی و سرامیک، خرید 540 پاکت سیمان و خرید 17 سری لوازم برق کشی انجام شد.
شایسته ذکر است: نیکوکاران و خیران  که تمایل به همکاری در حوزه مسکن نیازمندان و مددجویان دارند می توانند به این اداره مراجعه و یا با شماره گیری کد دستوری: #05114*8877* محرومین را یاری کنند.

انتهای پیام

۱ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۰۶
تعداد بازدید : ۴۶
کد خبر : ۲,۸۴۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید