اخبار

در مثلت توسعه اقتصادی؛

اشتغالزایی خلیل آباد نیازمند همراهی بانکها است

رئیس کمیته امداد خلیل آباد گفت: به منظور اشتغالزایی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد و اقشار نیازمند و جذب 100 درصدی اعتبار تخصیص داده شده، به همراهی و مشارکت بانک های عامل نیازمندیم.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا حسین پور با اشاره به این موضوع که در مثلث توسعه اقتصادی شهرستان، کمیته امداد به عنوان معین  اقتصادی تعیین شده است، افزود: اشتغالزایی یکی از بخش های مهم در پیشرفت و توسعه اقتصادی است که این نهاد با ورود مجدانه در این عرصه به خوبی ایفای نقش کرده است.
وی ادامه داد: به منظور اهمیت اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی در خلیل آباد هشت مرکز نیکوکاری با محوریت زکات و با عنوان مرکز کارافرینی و توانمندسازی راه اندزای شده است تا با مشارکت خیران افراد زیادی را به سمت و سوی کار و تولید سوق دهد.
رئیس کمیته امداد خلیل آباد از  قدمت شهرستان در قالی بافی و استقبال مددجویان خلیل آباد از این طرح اشتغالزایی گفت و اظهار کرد: درحال حاضر 80 طرح قالی بافی در شهرستان فعال هستند که 20 مورد از این طرح ها امسال با اعتبار 350 میلیون تومان در شهرستان ها دایر شده است.
حسین پور از حمایت کمیته امداد از قالی بافان از ابتدا تا مرحله فروش گفت و بیان کرد: درصورتی که تولیدکنندگان  نتوانند فرش های تولیدی خود را به فروش برسانند، کمیته امداد در این خصوص اقدام و پیگیری لازم را انجام می دهد.
وی ادامه داد: امسال اعتبار اشتغال تخصبص داده شده به این شهرستان 25 میلیارد تومان است که تاکنون حدود 13 میلیارد تومان آن به شهرستان تخصیص پیدا کرده است که به منظور جذب 100درصدی آن به حمایت و همراهی بانکها نیاز داریم.
حسین پور با عنوان اینکه تلاش داریم تا به بهترین نحو ممکن در ایجاد اشتغال و اجرای طرح های نو و متنوع گام های بزرگی برداریم، بیان کرد: امسال در شهرستان 301 طرح به بانکهای عامل معرفی شده اند که 105 طرح آن موفق به اجرا شده اند.
شایسته ذکر است: اکنون کمیته امداد خلیل آباد از1750 خانوار با جمعیت حدود 4 هزار نفر حمایت می کند. 

انتهای پیام

۲ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹
تعداد بازدید : ۳۰
کد خبر : ۲,۸۴۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید