اخبار

توزیع بسته های تحصیلی بین دانش آموزان گنابادی

رئیس کمیته امداد گناباد از توزیع هزار بسته تحصیلی بین دانش آموزان تحت حمایت و نیازمند با همراهی آموزش و پرورش و کمیته امداد با هدف کمک به ادامه تحصیل آنها با مشارکت خیران خبر داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هادی آریان نژاد با بیان اینکه بیشترین بخش از شهرستان گناباد را مناطق روستایی تشکیل می دهد، گفت: چهار هزار و 109 خانوار با 7900 نفر از خدمات این اداره بهره مند هستند که 1600خانوار توسط بانوان سرپرستی می شوند.
وی ادامه داد: 2 هزار و 833 خانوار مددجو در روستا و هزار و 276 خانوار در شهرها سکونت دارند.
آریان نژاد با بیان اینکه اکنون357 دانش آموز از کمیته امداد گناباد خدمات می گیرند، اظهار کرد: 149 دانش آموز شهری و 208 دانش آموز روستایی هستند.
رئیس کمیته امداد گناباد کمک به ادامه تحصیل دانش آموزان تا مقاطع مختلف را از مهمترین برنامه های این نهاد دانست و افزود: هزار بسته تحصیلی با ارزش کلی 115 میلیون تومان با مشارکت خیران بین دانش آموزان تحت حمایت توزیع شد.
آریان نژاد با اعلام اینکه این بسته ها با اولویت داشن آموزان مناطق روستایی توزیع شد، ادامه داد: همچنین کمیته امداد از 43 دانشجو و طلبه خواهر و برادر حمایت می کند.
همچنین در ادامه رئیس کمیته امداد گناباد از توزیع 150 سبد کالا شامل برنج روغن گوشت عدس و سویا با ارزش کلی  37 میلیون و 500 هزار تومان خبر داد.
شایسته ذکر است: شهرستان کویری گناباد در 300 کیلومتری جنوب مرکز استان قرار دارد.

انتهای پیام

۲ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱
تعداد بازدید : ۶۵
کد خبر : ۲,۸۴۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید