اخبار

مشارکت بیش از 300 میلیون تومانی نیکوکاران به مرکز نیکوکاری

مشارکت بیش از 300  میلیون تومانی نیکوکاران به مرکز نیکوکاری
رئیس هیت عامل مرکز نیکوکاری شهدای لایین نو شهرستان کلات گفت: این مرکز نیکوکاری از ابتدای تاسیس تاکنون بیش از 300 میلیون تومان مشارکتهای مردمی را به صورت نقدی و غیرنقدی جمع آوری و هزینه کرده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمدعلی زیدانلو با اعلام اینکه از زمان تاسیس مرکز نیکوکاری شهدای لایین نو شهرستان کلات 5 ماه می گذرد بیان کرد: در این مرکز درصدد جذب حداکثری مشارکت نیکوکاران به هر اندازه ای هستیم تا بتوانیم به هر میزانی که شده مشکلات نیازمندان را برطرف کنیم.

زیدانلو فراهم کردن زمینه شروع زندگی مشترک زوج های نیازمند را یکی از اولویت های کاری این مرکز نیکوکاری دانست و افزود: هشت سری جهیزیه با کمک افراد نیکوکار و خیران با ارزش کلی 33 میلیون تومان تهیه و به نوعروسان اهدا شد.
وی با عنوان اینکه محور اصلی مرکز نیکوکاری بر پایه مسجد و نیکوکاران بنا گذاشته شده است، ادامه داد: با مشارکت خیران محلی تامین میوه شب یلدای مستمندان و توزیع پوشاک و البسه در دهستان هزار مسجد صورت گرفت و بین نیازمندان توزیع شد.
زیدانلو همچنین به بازدید اعضای هیئت امناء مرکزنیکوکاری از منازل مددجویان تحت حمایت کمیته امداد با هدف بررسی مشکلات آنان و تکمیل پرسشنامه وضعیت موجود نیازمندان در دهستان هزارمسجد خبر داد و افزود: این امر بمنظور ارائه خدمات مطلوب و متناسب با نیاز انجام شد.
همچنین رئیس کمیته امداد کلات گفت: اکنون در شهرستان 2 مرکز نیکوکاری فعال و یک مرکز نیکوکاری دیگر در آستانه افتتاح است.
غلامحسین الیاسیان با بیان اینکه جمعیت شهرستان 38 هزار نفر است، ادامه داد: اکنون این اداره به 2 هزار و 549 خانوار با پنج هزار و 173 نفر خدمات ارائه می دهد.
شایسته ذکر است: شهرستان کلات در 145 کیلومتری شمال شرقی مرکز استان قرار دارد و با کشور ترکمنستان و شهرستان های درگز، سرخس، چناران و مشهد مقدس مرز مشترک دارد.

انتهای پیام

۳ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۲۳
تعداد بازدید : ۴۳
کد خبر : ۲,۸۵۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید