اخبار

اهدای 31 سری جهیزیه به نوعروسان سرخسی؛

40 نوعروس دیگر در انتظار دریافت جهیزیه هستند

40 نوعروس دیگر در انتظار دریافت جهیزیه هستند
رئیس کمیته امداد سرخس گفت: از ابتدای امسال تاکنون 69 نوعروس راهی خانه بخت شدند و 40 نوعروس دیگر در انتظار دریافت کمک هزنیه ازدواج هستند تا زندگی مشترک خود را شروع کنند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا دادمحمدی با عنوان اینکه طی مراسمی با مشارکت دوجانبه بین قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و این اداره در شهرستان 31 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند سرخس اهدا و آنها راهی خانه بخت شدند، افزود: سه سری از این جهیزیه‌ها اهدایی از سوی دفتر مقام معظم رهبری و ۲۸ سری دیگر با مشارکت قرارگاه محرومیت زدایی و این اداره فراهم شده است.
وی با عنوان اینکه به جز این 31 سری جهیزیه، به 38 نوعروس کمک هزینه ازدواج اهدا شده است، ادامه داد: این جهیزیه‌ها شامل 7 قلم از لوازم ضروری زندگی مانند یخچال، اجاق گاز، فرش، سرویس چینی ، بخاری و ... بود که ارزش هر سری 15 میلیون تومان برآورد می شود.
دادمحمدی تأکید کرد: ‌اکنون ۴۰ نوعروس نیازمند در شهرستان سرخس در نوبت دریافت جهیزیه هستند که از خیران درخواست همراهی با کمیته امداد در تهیه جهیزیه این نوعروسان را داریم.
رئیس کمیته امداد سرخس  با اعلام اینکه 3600 خانوار با جمعیت بیش از 11 هزار نفر از کمیته امداد سرخس خدمات می گیرند، یادآور شد: 75 درصد از جامعه مددجویان کمیته امداد ساکن روستاها و مرزنشین هستند.
دادمحمدی از مردم نیکوکاردرخواست مشارکت بیشتر با این نهاد و کمک به امر خداپسندانه تامین جهیزیه مزدوجین نیازمند را داشت وشماره حساب دستوری #05110*8877* جهت کمک خیران اعلام نمود.

انتهای پیام

۳ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹
تعداد بازدید : ۳۷
کد خبر : ۲,۸۵۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید