اخبار

رئیس کمیته امداد سبزوار اعلام کرد؛

ارائه خدمت به 83 واحد روستایی حادثه دیده از سیل در سبزوار

ارائه خدمت به 83 واحد روستایی حادثه دیده از سیل در سبزوار
رئیس کمیته امداد سبزوار گفت: این اداره به 83 خانوار روستایی تحت حمایت که خانه های آنها در اثر سیل دچار حادثه شده بود، در بخش عمرانی خدمات ارایه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد داورزنی با عنوان اینکه در ابتدای امسال حادثه سیل به خیلی از خانواده ها خسارات جدی وارد کرد، افزود: مسکن 83 خانوار روستایی در اثر سیل دچار حادثه شد که 68 مورد آن تخریب شد و نیاز به ساخت داشت و 15 مورد نیازمند انجام تعمیرات بودند.
وی با اعلام اینکه در ساخت این واحدهای مسکونی کمیته امداد اقدامات ویژه ای ارایه کرد، افزود: 65 واحد مسکونی درحال ساخت با پیشرفت فیزیکی حدود 60 درصدی همراه است که هر واحد مسکونی  به مساحت 65 مترمربع با هزینه 70 میلیون تومان اعتبار و با اولویت خانوارهای بالای 3 نفر اجرا شد.
داورزنی با اعلام اینکه همه واحدهای آسیب دیده در اثر سیل در مناطق روستایی هستند، ادامه داد: دلایل انتخاب روستای چاه تلخ از شهر روداب به عنوان پایلوت، داشتن بیشترین تخریب و محرومیت بالای منطقه و بعد مسافت نسبت به مرکز شهرستان است.
رئیس کمیته امداد سبزوار اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون 185 مورد پروژه عمرانی با اعتبار بیش از یک میلیارد و 805 میلیون تومان اجرا شد که پروژه ها شامل 174 مود ساخت مسکن و 11 مورد تعمیرات بود.
وی ادامه داد: اکنون این اداره به 11هزار و 100 خانوار در قالب 20 هزار و 950 نفر جمعیت خدمات ارائه داده است.
شایسته ذکر است: شهرستان 106 هزار و 389 خانواری سبزوار در غرب مرکز استان قرار دارد.

انتهای پیام

۸ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹
تعداد بازدید : ۸۳۷
کد خبر : ۲,۸۷۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید