اخبار

برگزاری رویداد کارآفرینی در جغتای؛

از سه تیم استارتاپی برتر شرکت کننده از کمیته امداد تقدیر شد

از سه تیم استارتاپی برتر شرکت کننده از کمیته امداد تقدیر شد
رئیس کمیته امداد جغتای گفت: اولین رویداد کارآفرینی (استارت آپ ویکند) در شهرستان با شرکت گسترده مددجویان تحت حمایت کمیته امداد برگزار شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا مسکنی با بیان اینکه در اجرای این رویداد کارآفرینی تمامی ادارات شهرستان جغتای همکاری داشتند، افزود:  13 تیم  در قالب 107 نفر به ارائه طرح ها و رقابت پرداختندکه 74 نفر آنها از جامعه مددجویان تحت حمایت بودند.
وی شرکت در عرصه رقابت، جرات و جسارت در مطرح کردن ایده ها، تحقیق و دفاع از آن ها را اهداف شرکت جامعه مددجویی در این رویداد عنوان کرد و ادامه داد: برگزاری چنین رویدادهایی چشم انداز تازه ای برای جوانان جویای کار ایجاد می کند تا برای اشتغال خود با نگاه جدیدی وارد شوند. 
همچنین در این مراسم دبیراجرایی رویداد کارآفرینی، نقش کمیته امداد را در عرصه اشتغال و کارآفرینی پررنگ دانست و بیان کرد: ورود کمیته امداد به عنوان یک نهاد حمایتی در کسب و کارهای نوین و تمایل به مشارکت در ایده های خلاقانه می تواند نقطه عطفی در اشتغال باشد.
 کمال میری افزود: استفاده از افراد خلاق و کارآفرین به عنوان مشاور در حرکت طرح ها و ایده ها، تضمین کننده پیشرفت آن هاست و نیاز به توجه خاص دارد. 
وی تغییر نگرش در حوزه کسب و کار را عامل مهمی برای ورود به عرصه اشتغال عنوان کرد که منجر به هدفگذاری های بزرگتر و فراتر از شهرستان می شود.
شایسته ذکر است: در این رویداد از 3 تیم منتخب به عنوان اول تا سوم و یک تیم به عنوان شایسته تقدیر شد که تیمهای  اول، سوم و تیم شایسته تقدیر از کمیته امداد جغتای بودند.

انتهای پیام

۸ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۴۰
تعداد بازدید : ۶۱
کد خبر : ۲,۸۷۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید