اخبار

رشد166 درصدی کمک های نیکوکاران سرخسی به طرح اکرام ایتام

رشد166 درصدی کمک های نیکوکاران سرخسی به طرح اکرام ایتام
رئیس کمیته امداد سرخس گفت: در9ماهه امسال نیکوکاران بیش از یک میلیارد تومان کمک های نقدی و غیر نقدی به این اداره داشته اند که این رقم نسبت به مدت مشابه خود در سال گذشته رشد 66 درصدی را داشت.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا دادمحمدی با اشاره به اجرای موفق طرح اکرام ایتام از اواخر دهه 80 تاکنون افزود: اکنون این اداره از 162 فرزند یتیم و 105 فرزند محسنین حمایت های مالی و معنوی دارد. 
وی با اشاره به کمک به ایتام و محسنین که با مبالغ پایین امکان پذیر است و بیش از هزار و 100 نیکوکار در قالب طرح اکرام ایتام همکاری دارند، ادامه داد: 987 نیکوکار در بخش ایتام و 115 نیکوکار در بخش محسنین از فرزندان زیر 18 سال که تحت حمایت خدمات کمیته امداد هستند، حمایت می کنند.
دادمحمدی از رشد 166 درصدی کمک های حامیان به فززندان یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد این اداره در 9 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته گفت و ادامه داد: نیکوکاران در 9 ماهه امسال بیش از یک میلیارد تومان به فرزندان معنوی خود به صورت نقدی و غیرنقدی کمک کردند که این رقم در مدت مشابه سال گذشته 375 میلیون تومان بود.
رئیس کمیته امداد سرخس  با اعلام اینکه  اکنون ۳۶۰۰ خانوار با جمعیت بیش از ۱۱ هزار نفر از کمیته امداد سرخس خدمات می گیرند، اظهار کرد: ۷۵ درصد از جامعه مددجویان کمیته امداد ساکن روستاها و مرزنشین هستند.
شایسته ذکر است: نیکوکاران می توانند به منظور کمک و مشارکت با کمیته امداد سرخس کد دستوری #۰۵۱۱۰*۸۸۷۷* را با استفاده از تلفن های همراه خود شماره گیری کنند.

انتهای پیام

۹ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵
تعداد بازدید : ۶۸
کد خبر : ۲,۸۸۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید