اخبار

کمیته امداد جغتای از 175 بیمار و کودک نیازمند حمایت می کند

کمیته امداد جغتای از 175 بیمار و کودک نیازمند  حمایت می کند
رئیس کمیته امداد جغتای به حمایت از 75 بیمار خاص و صعب‌العلاج و 100 کودک دارای سوء تغذیه توسط آن اداره خبر داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا مسکنی در دیدار با کارکنان بیمارستان و شبکه بهداشت جغتای گفت: تلاش در راستای بهداشت محیط، بهداشت تغذیه، کمک هزینه درمانی و برنامه های آموزشی از جمله برنامه های این اداره در حوزه سلامت خانواده ها است.
وی با تشریح خدمات کمیته امداد به خانواده های امداد اعلام کرد: در حال حاضر 75 بیمار خاص و صعب‌العلاج  و 100 کودک دارای سوء تغذیه از خدمات ویژه کمیته امداد برخوردار می شوند.
همچنین در این دیدار رئیس شبکه بهداشت جغتای نیز در این دیدار از برنامه های کمیته امداد در جهت سلامت خانواده قدردانی کرد و گفت: در کنار فعالیت های درمانی، توانمندسازی و خودکفایی خانواده ها در زمینه اشتغال سبب کاهش بیماری های روحی و روانی و حرکت در راستای سلامت جامعه می شود.
مهندس حسین زرقانی بر لزوم آموزش و آگاهی بخشی به خانواده های آسیب پذیر تاکید کرد و افزود: تامین سلامت این خانواده ها در زمینه مراقبت های بهداشتی، بهداشت محیط و... نیاز به برنامه طولانی و مستمر دارد و شبکه بهداشت شهرستان آمادگی برگزاری هرگونه دوره آموزشی در این خصوص را دارد.
در ادامه نیز، علی شاهی رئیس بیمارستان جغتای به همکاری همیشه مراکز درمانی و بهداشتی با جامعه مددجویی و ارائه تخفیفات به آنان اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد با ایجاد تفاهم نامه ای  در این خصوص سهولت بیشتری برای ارائه خدمات به مددجویان و خانواده های نیازمند فراهم شود.
هم چنین در پایان این دیدار رایزنی هایی در خصوص طرح " هرکارمند یک حامی‌" و حمایت از ایتام و محسنین انجام گرفت و فرم هایی جهت آشنایی با خانواده های اکرام و مشارکت در خدمات رسانی به این خانواده ها در اختیار کارکنان بیمارستان قرار گرفت.
شایسته ذکر است: جمعی از امدادگران کمیته امداد جغتای با حضور در بیمارستان شهرستان با کارکنان آن مجموعه دیدار کردند و روز پرستار را به آنان تبریک گفتند.

انتهای پیام

۱۴ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷
تعداد بازدید : ۶۳
کد خبر : ۲,۹۱۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید