اخبار

از ابتدای سال تاکنون؛

64 زوج فریمانی با دستان پرمهر خیرین زندگی خود را آغاز کردند

64 زوج فریمانی با دستان پرمهر خیرین زندگی خود را آغاز کردند
رئیس کمیته امداد فریمان گفت: از ابتدای امسال تاکنون با مشارکت این اداره و نیکوکاران، 64 نوعروس نیازمند تحت حمایت راهی خانه بخت شدند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسن تجرد فریمانی در مراسم اهدای جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد فریمان افزود: کمیته امداد درنظر دارد تا با ترویج زندگی های علوی و فاطمی و به دور از هرگونه تجملات زوجهای تحت حمایت خود را راهی خانه بخت کند و بیش از هرمساله ای به تداوم زندگی آنها می اندیشد.
وی بر ضرورت ارائه خدمات همراه با پیوست فرهنگی اشاره داشت و ادامه داد: لازمه دریافت کمک هزینه ازدواج و یا جهیزیه گذراندن دوره های آموزش خانواده و کسب مهارت های زندگی در بخش های مختلف است که این موضوع به کیفیت زندگی و استحکام آن کمک می کند.
تجرد فریمانی اظهار کرد: کمیته امداد فریمان 64 نوعروس نیازمند و تحت حمایت خود را با اعتبار 225 میلیون تومان و تامین از محل منابع داخلی این نهاد و مشارکت خیران راهی خانه بخت کرده است.
رئیس کمیته امداد فریمان با اعلام اینکه 12 درصد از خانوارهای مددجو دارای دختران در سن ازدواج هستند، اعلام کرد: 296 دختر مددجو در سن ازدواج قرار دارند که از کمیته امداد خدمات متفاوتی در بخش های فرهنگی، تحصیلی و اشتغال دریافت می کنند.
وی با عنوان اینکه 38 درصد از خانوارهای تحت حمایت این اداره شهری و مابقی روستایی هستند، یادآور شد: اکنون این اداره به سه هزار و 144 خانوار مشتمل بر پنج هزار و 275 نفر خدمات ارائه می کند.

انتهای پیام

 
۱۵ دی ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹
تعداد بازدید : ۷۲
کد خبر : ۲,۹۲۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید