اخبار

بامشارکت خیرین؛

17 تن برنج بین نیازمندان توزیع شد

17 تن  برنج بین نیازمندان توزیع شد
رئیس کمیته امداد سبزوار گفت: با همکاری مشترک بین مرکز نیکوکاری امامزاده شعیب سبزوار و اداره اوقاف و امور خیریه آن شهرستان 17 تن برنج بین مددجویان و اقشار نیازمند در شهرستان توزیع شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد داورزنی با اعلام اینکه یکی از مراکز نیکوکاری فعال در شهرستان سبزوار، مرکز نیکوکاری امامزاده شعیب است، افزود: در سطح شهرستان 11 مرکز نیکوکاری فعالیت دارند که 9 مرکز آن در سطح شهر و 2 مرکز دیگر در روستاها فعالیت دارند.
وی آغاز فعالیت مرکز نیکوکاری امامزاده شعیب  را از سال 92 تاکنون دانست و ادامه داد: این مرکز از ابتدای امسال تاکنون یک میلیارد و 380 میلیون  تومان مشارکت های مردمی به صورت نقدی و غیرنقدی جمع آوری کرده و بین نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در محدوده فعالیت مرکز توزیع کرده است.
همچنین رئیس اداره اوقاف و امور خیریه  سبزوار  گفت: این میزان برنج از محل موقوفات شهرستان جمع آوری و در بین نیازمندان توزیع شد.
حجت الاسلام جعفر مهدی خواه یادآور شد: نیازمندان بهره مند از این برنج ها با همکاری مراکز فرهنگی بقاع متبرکه و مرکز نیکوکاری امامزاده شعیب شناسایی شده اند که به هر خانواده 10 کیلیوگرم برنج اهدا شد.
شایسته ذکر است: مرکز نیکوکاری امامزاده شعیب در جنوب شهر سبزوار و در داخل بقعه متبرک امامزاده شعیب قرار دارد.

انتهای پیام

۱۵ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۰۷
تعداد بازدید : ۶۹
کد خبر : ۲,۹۲۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید