اخبار

اهدای43 سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت

اهدای43 سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت
رئیس کمیته امداد ششتمد گفت: در 9 ماهه امسال 43 سری جهیزیه با تامبن اعتبار 215 میلیون تومان به نوعروسان تحت حمایت اهدا شد و آنها راهی خانه بخت شدند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، ابراهیم خطیب در مراسم اهدای جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت آن اداره افزود: کمک‌های پرداختی به مددجویان در زمینه ازدواج دارای سه منبع مالی مختلف از بودجه دولتی، سهمی از کمکهای جمع‌آوری‌شده و مشارکت خاص نیکوکاران و خیران است.
وی با عنوان اینکه 15 نوعروس برای رفتن به خانه بخت در نوبت دریافت کمک هزینه ازدواج قرار دارند، بیان کرد: در 9 ماهه امسال 43 نوعروس نیازمند تحت حمایت در ششتمد راهی خانه بخت شده اند که میانگین به هر نوعروس پنج میلیون تومان کمک هزینه ازدواج پرداخت شده است.
خطیب با اشاره به اینکه کمیته امداد ششتمد از 916 بانوی سرپرست خانوار حمایت می کند، اعلام کرد: توانمند کردن خانواده در ابعاد فکری، فرهنگی، اشتغالزایی و مسکن از جمله موارد قابل ارائه در بسته تشویقی ازدواج است. 
رئیس کمیته امداد ششتمد گذراندن دوره های آموزش خانواده، آشنایی با مهارتهای زندگی و مسایل بهداشتی، روانشناسی و مشاوره ای و امور حقوقی را از جمله موارد قابل ارائه قبل از اهدای کمک هزینه ازدواج و آغاز زندگی مشترک دانست.
شایسته ذکر است: شهرستان ششتمد در 240 کیلومتری مشهد مقدس قرار دارد.
انتهای پیام
۱۸ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۱۵
تعداد بازدید : ۷۲
کد خبر : ۲,۹۴۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید