اخبار

مشارکت نیکوکاران به منظور کمک از نیازمندان نوعروس مه ولاتی

مشارکت نیکوکاران به منظور کمک از نیازمندان نوعروس مه ولاتی
رئیس کمیته امداد مه ولات از نیکوکاران به منظور حمایت از نوعروسان نیازمند تحت حمایت درخواست کمک کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدمهدی علیزاده جوان اظهار کرد: اکنون این اداره از 3100 خانوار با 5 هزار و 745 نفر حمایت می کند که باتوجه به نیازشان به آنها خدمات ارائه می دهد.
وی بیان کرد: جامعه مددجویان تحت حمایت در شهرستان مه ولات شامل 21درصد شهری 79 درصد روستایی است.
علیزاده جوان تعداد زنان سرپرست خانوار را 1452 نفر دانست و اعلام کرد:1140 بانو به دلیل فوت، 202 بانو به دلیل طلاق، 70 بانو به دلیل زندانی بودن سرپرست، 17 بانو به دلیل متارکه، 14 بانو به دلیل بدسرپرستی و مابقی به سایر دلایل از کمیته امداد خدمات دریافت می کنند.
رئیس کمیته امداد مه ولات بسته های حمایتی این اداره به خانواده های تحت حمایت در بخش ازدواج را شامل اهدای کمک هزینه ازدواج، فراهم کردن بستر اشتغال برای فرزندان و اعضای خانواده مددجو و کمک به تامین مسکن مناسب آنها دانست.
وی با اعلام اینکه در 9 ماهه امسال به 53 نوعروس تحت حمایت با اعتبار 135 میلیون تومان کمک هزینه ازدواج و یا اهدای جهیزیه صورت گرفته است، ادامه داد: اکنون 40 نوعروس نیازمند از فرزندان مددجو که دوره های آموزشی لازم را گذرانده اند و برای دریافت کمک هزینه تشکیل پرونده داده اند، در نوبت دریافت هستند که در این بخش نیازمند همراهی نیکوکاران هستیم.
علیزاده جوان با اشاره به اینکه جشن تکلیف 40 دانش آموز دختر تحت حمایت در جوار مطهر حرم امام رضا(ع) برگزار شد، افزود: کمیته امداد مه ولات 650 دانش آموز نیازمند را حمایت می کند.
شایسته ذکر است: شهرستان مه ولات در جنوب غربی مرکز استان قرار دارد.

انتهای پیام

۱۸ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۲۸
تعداد بازدید : ۴۱
کد خبر : ۲,۹۴۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید