اخبار

برگزاری جلسه هم اندیشی کمیته امداد با واحدهای نیکوکاری دهستان میان جوین جغتای

برگزاری جلسه هم اندیشی کمیته امداد با واحدهای نیکوکاری دهستان میان جوین جغتای
رئیس کمیته امداد جغتای از برگزاری جلسه هم اندیشی کمیته امداد با مرکز نیکوکاری جوادالائمه(ع) و واحدهای نیکوکاری دهستان میان جوین و رابطان طرح برون سپاری پرونده های مددجویی در روستای گوری خبر داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا مسکنی، اشتغال خانواده های نیازمند را یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها و اولویت های آن اداره بر شمرد و افزود: اشتغال موجب پایداری و استحکام خانواده ها، کاهش دغدغه های آنان و جلوگیری از مهاجرت به شهرهای بزرگ و آسیب های ناشی از آن می شود.
وی با عنوان اینکه در قالب همکاری صورت گرفته با مراکز و واحدهای نیکوکاری، تاکنون بیش از 450 نفر از طریق سامانه کارآ جهت ایجاد اشتغال ثبت نام کردند، ادامه داد: این امر شرایط رونق اقتصادی در منطقه را فراهم می‌کند.
مسکنی ساخت مسکن و درمان بیماران را از دیگر اولویت های کمیته امداد برشمرد  و افزود: واحدهای نیکوکاری می توانند در رفع موانع آن‌ یاری رسان کمیته امداد باشند.
رئیس کمیته امداد جغتای  بااشاره به وجود 176 پرونده طرح برون سپاری در مرکز نیکوکاری جوادالائمه(ع) گوری افزود: اجرای طرح برون سپاری در طبقه بندی نوع نیاز مددجویان و کاهش مراجعه سالمندان به اداره بی تاثیر نبوده و از رفت و آمدهای غیر ضروری و مشکلات ناشی از آن جلو گیری نموده است.
وی با اعلام اینکه اکنون سه هزار و ۱۹۲ خانوار بابیش از هفت هزار نفر جمعیت از کمیته امداد خدمات دریافت می کنند، یادآور شد: ۱۴ درصد از جمعیت شهرستان جغتای تحت حمایت این نهاد هستند.
شایسته ذکر است: شهرستان جغتای در غرب استان و یکی از مبادی ورودی به استان محسوب می شود.

انتهای پیام

۲۱ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۴۳
تعداد بازدید : ۹۴
کد خبر : ۲,۹۵۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید