اخبار

به زودی انجام می شود؛

افتتاح مرکز نیکوکاری شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی درتربت جام

افتتاح مرکز نیکوکاری شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی درتربت جام
رئیس کمیته امداد تربت جام گفت: همزمان با شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی وبمنظور گرامیداشت و یادبود این سردار سرافراز ، مرکز نیکوکاری بنام این شهید بزرگوار در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان به زودی افتتاح می شود.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، شیرمحمد شاکربرآبادی با بیان اینکه در حال حاضر 8 مرکز نیکوکاری در این شهرستان راه اندازی شده است، افزود: تا پایان سال جاری 2 مرکز نیکوکاری جدید در سطح  شهرستان راه اندای خواهد شد.
وی ادامه داد: توسعه فرهنگ انفاق و نیکوکاری در جامعه، تلاش بیش از پیش در جهت برطرف کردن فقر و محرومیت، مردمی شدن حمایت ها، دقت بیشتر در شناسایی نیازمندان واقعی و کمک برای برطرف کردن مشکلات آنان از اهداف مهم راه اندازی این مراکز نیکوکاری است.
شاکربرآبادی با بیان اینکه در سال جاری این مراکز در 9 ماهه امسال چهار میلیارد و 600 میلیون تومان مشارکت های مردمی را جمع آوری کرده اند، اضافه کرد: مراکز نیکوکاری امداد محله کمیته امداد در سطح روستاها، شهرک ها و محلات با محوریت مساجد تشکیل و با نظارت کمیته امداد نسبت به توسعه مشارکت های مردمی اقدام می کنند.
وی اضافه کرد: مراکز نیکوکاری امداد محله، ایتام و نیازمندان واقعی محله را شناسایی و واسطه بین اغنیا و نیازمندان در هر محله‌ای خواهند بود.

انتهای پیام

۲۳ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۴۶
تعداد بازدید : ۷۳
کد خبر : ۲,۹۶۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید