اخبار

پیش بینی اجرای 90 برنامه مختلف در دهه فجر

پیش بینی اجرای 90 برنامه مختلف در دهه فجر
رئیس کمیته امداد تربت حیدریه از پیش بینی برای اجرای 90 برنامه مختلف در بخش های عمرانی، اشتغال و فرهنگی ویژه مددجویان همزمان با دهه فجر خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس ترکمان زاده تأمین مسکن مناسب برای مددجویان و اجرای برنامه های فرهنگی مددجویان تحت حمایت را از دیگر ابعاد توانمندسازی مددجویان و از برنامه‌های این نهاد برشمرد و افزود: این 90 برنامه شامل بهره برداری از 21 طرح اشتغال، 59 طرح عمرانی و 10طرح فرهنگی می شود.

وی با عنوان اینکه،  توانمندسازی مددجویان تحت حمایت به عنوان تنها راه برون رفت آنها از چرخه فقر همواره مورد توجه کمیته هست و این نهاد تأکید ویژه بر توانمندسازی با محوریت اشتغال به عنوان اصلی ترین راه مبارزه با فقر دارد ادامه داد: 21 طرح اشتغال شامل طرح های کشاورزی، دامپروری و صنایع دستی می شود که علاوه بر شهر تربت حیدریه در بخش ها و توابع شهرستان به افتتاح می رسد.
ترکمان زاده با اعلام اینکه این انقلاب دستاورد محرومان است و باید در این ایام به صورت ویژه به آنها رسیدگی کرد، ادامه داد: بهره برداری از واحدهای شهری و روستایی مددجوی و همچنین اتمام تعمیرات واحدهای مسکونی نیز از جمله این برنامه ها محسوب می شود.
رئیس کمیته امداد تربت حیدریه برگزاری همایش های مختلف، نشست ها و برگزاری مسابقات را از جمله موارد مهم در برنامه های فرهنگی عنوان کرد.
شایسته ذکر است: اکنون کمیته امداد تربت حیدریه به 9500 خانوار با 16 هزار نفر خدمات ارائه می دهد.

انتهای پیام

۲۴ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۵۳
تعداد بازدید : ۷۹
کد خبر : ۲,۹۷۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید