اخبار

کمک به ازدواج جوانان نیازمند؛

88 زندگی با دستهای مهربان نیکو کاران سامان گرفت

88 زندگی با دستهای مهربان نیکو کاران سامان گرفت
رئیس کمیته امداد تربت حیدریه گفت: با کمک واسطه های خیر، از ابتدای امسال تاکنون 88 نوعروس با تامین اعتبار 354 میلیون تومان از منابع داخلی کمیته امداد و مشارکت نیکوکاران راهی خانه بخت شده اند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس ترکمان زاده با عنوان اینکه تلاش می کنیم از ظرفیت های مختلف درون و برون سازمانی برای خدمت به نیازمندان بهره لازم را ببریم، افزود: از ابتدای امسال تاکنون به 88 نوعروس کمک هزینه ازدواج و یا جهیزیه اهدا شده است.
وی، میانگین سرانه اهدای جهیزیه و یا کمک هزینه ازدواج را امسال چهار میلیون تومان عنوان کرد.
رئیس کمیته امداد تربت حیدریه با اشاره به اینکه با مشارکت سپاه وبسیج 34 نوعروس با دریافت جهیزیه راهی خانه بخت شده اند، افزود: از این تعداد 30 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد و 4 مورد خانواده نیازمند دیگر توسط سپاه شناسایی شده بودند.
وی ارزش هر سری جهیزیه اهدایی به این نوعروسان را پنج میلیون تومان اعلام کرد و ادامه داد: این جهیزیه ها شامل 10 قلم از کالاهای ضروری زندگی بودکه پس از گذراندن کلاسها و دوره های آموزشی لازم به نوعروسان نیارمند تحویل شده است.
ترکمان زاده با اشاره به اینکه اکنون کمیته امداد تربت حیدریه به ۹۵۰۰ خانوار با ۱۶ هزار نفر خدمات ارائه می دهد، ادامه داد: اکنون 50 نوعروس در نوبت دریافت کمک هزینه ازدواج هستند که نیازمند مشارکت نیکوکاران در تامین کمک هزینه ازدواج و یا تامین جهیزیه هستیم.
وی افزود: مردم مومن و نیکوکار می توانند کمک های خود را برای تهیه جهیزیه دختران نیازمند با مشارکت در طرح کوثر کمیته امداد به این افراد اهداء کنند.

انتهای پیام 

۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۱۱
تعداد بازدید : ۸۱
کد خبر : ۳,۰۰۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید