اخبار

کمک خیرمسکن ساز به ایتام سرخسی

کمک خیرمسکن ساز به ایتام سرخسی
رئیس کمیته امداد سرخس از کمک 44 میلیون تومانی خیرمسکن ساز به ایتام سرخسی خبر داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا دادمحمدی با اعلام اینکه این خیر نیکوکار ایرانی در خارج از کشور ساکن است، گفت: کمک نقدی این نیکوکار به خانواده های ایتام برای تکمیل  پروژه های 52 واحدی این اداره در سرخس اهدا و هزینه شد.
وی با اعلام اینکه کار ساخت این پروژه از ابتدای خرداد امسال برای مددجویان شهری آغاز شده ، خاطرنشان کرد: تاکنون سه میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار برای ساخت این پروژه هزینه شده که با پیشرفت فیزیکی 98.5 درصدی مواجه بوده است.
دادمحمدی با عنوان اینکه با ساخت این پروژه و تحویل آن به خانوارها، مقوله مستاجری در بین خانوارهای مددجوی شهری به اتمام می رسد و می توان ادعا کرد که همه مددجویان شهری دارای مسکن هستند، اظهار کرد: در صورت همراهی خیران و جمع آوری 300 میلیون تومان مشارکت دیگر به این پروژه، امیدواریم  این واحدها همزمان با 14 اسفند سالروز تاسیس این نهاد طی با حضور مسئولان استانی و محلی به بهره برداری برسد.
رئیس کمیته امداد سرخس به ساخت 140 واحد مسکن روستایی در حال ساخت با کمک بنیاد مسکن اشاره داشت و یادآور شد: دراین شرایط سخت ، بیش از هزار خانوار مددجوی روستایی سرخس از مسکن مناسب برخوردار نیستند.
شایسته ذکر است: اکنون 3600 خانوار با جمعیت بیش از 11 هزار نفر از کمیته امداد سرخس خدمات می گیرند که 75 درصد آنها  مددجویان ساکن در روستاها و مناطق مرزی هستند.

انتهای پیام

۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۰۳
تعداد بازدید : ۸۴
کد خبر : ۳,۰۱۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید