اخبار

پرداخت 866 فقره تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان

پرداخت 866 فقره تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان
رئیس کمیته امداد اداره یک مشهد گفت: در 9 ماهه امسال 866 مورد تسهیلات قرض الحسنه در بخش های اشتغال وکارگشایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد این منطقه اعطاء شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسن نظریافته با اعلام اینکه در 9 ماهه امسال 11 هزار و 267 خانوار با 16 هزار و 739 نفر تحت حمایت این اداره بودند، افزود این میزان تسهیلات قرض الحسنه شامل 141 فقره تسهیلات اشتغال و 725 فقره تسهیلات کارگشایی با ارزش کلی حدود هفت میلیارد تومان پرداخت و زمینه رفع بخشی از مشکلات آنها فراهم شد.
رئیس کمیته امداد اداره یک مشهد با اعلام اینکه در 9 ماهه امسال 74 مورد پروژه عمرانی شامل خرید و تعمیرات مسکن برای مددجویان اجرا شد، افزود: برای این پروژه ها یک میلیارد و 225 میلیون تومان اعتبار هزینه شد.
نظریافته از نیکوکاران و خیران برای کمک به امر خانه دار شدن مددجویان و اقشار نیازمند کمک خواست و اعلام کرد: اکنون بیش از 4 هزار خانوار تحت حمایت این اداره فاقد مسکن مناسب و یا مستاجر هستند.
رئیس کمیته امداد اداره یک مشهد اظهار کرد: در این مدت به 123 زوج شامل نوعروسان و نودامادهای تحت حمایت این اداره کمک هزینه ازدواج با ارزش بیش از 576 میلیون تومان اعتبار اهدا و آنها راهی خانه بخت شدند.
وی با عنوان اینکه کمیته امداد در قالب طرح شفاء از بیماران نیازمند حمایت می کند، ادامه داد: بیش از 200 بیمار خاص و صعب العلاج با هزینه زیاد از کمیته امداد خدمت می گیرند که به منظور رفع مشکلات این افراد نیازمند همراهی خیران هستیم.
شایسته ذکر است: کمیته امداد اداره یک مشهد از مددجویان ساکن در مناطق سیدی، شهرک طرق، آب و برق و قاسم آباد حمایت می کند.
انتهای پیام
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۶:۰۶
تعداد بازدید : ۷۵
کد خبر : ۳,۰۵۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید