اخبار

ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان فیروزه از مرز 1000 نفر گذشت

ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان فیروزه از مرز 1000 نفر گذشت
رییس کمیته امداد فیروزه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون۱۲۲۰نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان فیروزه از خدمات فرهنگی متناسب با نیازشان بهره مند شده اند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس درودی افزود: توانمندی خانواده های نیازمند تنها به زمینه های اقتصادی منحصر نمی شود بلکه افزایش و تقویت مبانی فکری و فرهنگی میتواند مهمترین زمینه برای خودکفا شدن خانوارهای تحت حمایت باشد.
وی مهمترین خدمات فرهنگی در این نهاد را فراهم کردن تسهیلات و امکانات لازم برای ادامه تحصیل دانش آموزان و دانشجویان و ارائه آموزش های لازم در زمینه های بهداشتی، مسئولیت های اجتماعی و آموزه های دینی دانست.
درودی با اعلام اینکه، خدمات فرهنگی در قالب اردوهای زیارتی و آموزشی، سفر به عتبات عالیات و برگزاری دوره های آموزشی انجام شده است، عنوان کرد: به این منظور 700 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
رییس کمیته امداد فیروزه  ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفت و افزود: در این ایام منازل مسکونی 14 خانوار تحت حمایت شامل 7 خانوار شهری و 7 خانوار روستایی با اعتبار کلی حدود یک میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
وی با اعلام اینکه 80 خانوار مددجویی در حال تشکیل پرونده هستند تا فرایند ساخت برای آنها صورت گیرد، ادامه داد: اکنون 39 پروژه در دست ساخت است که در سال آینده به بهره برداری می رسد.
شایسته ذکر است: شهرستان فیروزه در 140 کیلومتری غرب مشهد مقدس قرار دارد و از حدود 5 هزار و 500 مددجو حمایت های مالی و معنوی می کند.

انتهای پیام

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۴
تعداد بازدید : ۳۵
کد خبر : ۳,۱۰۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید