اخبار

241مرکز نیکوکاری در خراسان رضوی؛

دویست و چهل و یکمین مرکز نیکوکاری خراسان رضوی در تربت جام افتتاح شد

دویست و چهل و یکمین مرکز نیکوکاری خراسان رضوی در تربت جام افتتاح شد
رئیس کمیته امداد تربت جام گفت: مرکز نیکوکاری مهرآفرینان جام به عنوان دویست و چهل و یکمین مرکز نیکوکاری در استان با حضور مسئولان محلی و خیران افتتاح شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، شیرمحمد شاکربرآبادی  افزود: اکنون در شهرستان تربت جام 10 مرکز نیکوکاری شهری اه اندازی و فعال هستند که فعالیت های آنها با محوریت مردم و مسجد انجام می شود.
وی بیان کرد: تامین و ساخت مسکن، تأمین جهیزیه، تأمین هزینه‌های درمان مددجویان و نیازمندان، اشتغال و خودکفایی و تأمین هزینه‌های تحصیلی نیازمندان از جمله فعالیت‌های خیرخواهانه مراکز نیکوکاری است که با مشارکت خیران و با حفظ کرامت و عزت خانواده های مددجو و نیازمند درمحلات وبامحوریت مساجد انجام می شود.
شاکربرآبادی با بیان اینکه وجود مراکز نیکوکاری در مساجد و محله‌های شهرستان تربت جام موجب ارتقای همبستگی اجتماعی شده است، اشاره کرد: گسترش مراکز نیکوکاری موجب توانمندسازی محرومان و کاهش فقر و محرومیت در جامعه می شود .
رئیس کمیته امداد تربت جام ادامه داد: توسعه فرهنگ انفاق و نیکوکاری در جامعه، تلاش بیش از پیش در جهت برطرف کردن فقر و محرومیت، مردمی شدن حمایت ها، دقت بیشتر در شناسایی نیازمندان واقعی و کمک برای برطرف کردن مشکلات آنان از اهداف مهم راه اندازی این مراکز نیکوکاری است.
شاکربرآبادی جمع آوری چهار میلیارد و 600 میلیون تومان مشارکت های مردمی مراکز نیکوکاری تربت جام را در 9 ماهه امسال عنوان کرد و افزود : مراکز نیکوکاری در مسیر توانمندسازی خانواده ها و اشتغال و خودکفایی آنان گام بر می دارد.
شایسته ذکر است: در این مراسم فریبا ناصری به عنوان رئیس هیت عامل و محمد اعظم پور به عنوان نایب رییس مرکز نیکوکاری مهرآفرینان جام معرفی شدند.

انتهای پیام

۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹
تعداد بازدید : ۳۱
کد خبر : ۳,۱۴۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید