اخبار

چترحمایت نیکوکاران بر سر زوج های نیازمند؛

120 زوج جغتایی زندگی جدید خود را جشن گرفتند

120 زوج جغتایی زندگی جدید خود را جشن گرفتند
رئیس کمیته امداد جغتای گفت: از ابتدای امسال تاکنون با مشارکت نیکوکاران، مراکز و واحدهای نیکوکاری و منابع داخلی کمیته امداد به 120 دختر و پسر مددجو و اقشار نیازمند خدمات ازدواج ارائه شد و آنها وارد زندگی مشترک خود شدند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا مسکنی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های کمیته امداد جغتای افزود: 34 سری جهیزیه به نوعروسان و 16 کمک هزینه ازدواج به نودامادها به صورت نقدی به ارزش کلی 192 میلیون تومان به مددجویان کمیته امداد جغتای با همراهی نیکوکارانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و موسسه خیریه حضرت رقیه (س) اهدا شد.
وی ادامه داد: علاوه بر این 50 هدیه، از ابتدای امسال 29 هدیه ازدواج به نوعروسان و 16 هدیه به پسران تازه داماد مددجو به ارزش 119 میلیون تومان اهدا شد که مجموع کمک های این اداره در زمینه هدیه ازدواج به صورت بلاعوض 311 میلیون تومان بوده است. 
رئیس کمیته امداد جغتای اظهار کرد: مراکز و واحدهای نیکوکاری فعال در جغتای  به طور کلی 25 سری تسهیلات ازدواج به مبلغ 432 میلیون تومان بصورت معوض و بلاعوض در اختیار اقشار نیازمند و کم درآمد قرار داده اند.
مسکنی با اشاره به اینکه 420 دختر در آستانه ازدواج از کمیته امداد جغتای خدمات می گیرند، افزود: از این تعداد 134 نفر در سال 98 ازدواج کرده اند که هنوز 39 نفر  آنان در نوبت دریافت خدمت تسهیلات ازدواج هستند. 
شایسته ذکر است:  در این مراسم از مدیران بانک های همکار با کمیته امداد جغتای ، وکلای نیکوکار ،  حامیان و خیرین برجسته تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام

 
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۳۳
تعداد بازدید : ۲۸
کد خبر : ۳,۱۵۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید