اخبار

اعلام همکاری امام جمعه شهرستان کلات با کمیته امداد

اعلام همکاری امام جمعه شهرستان کلات با کمیته امداد
امام جمعه کلات باتوجه قرارداشتن در آستانه سال نو و هفته احسان و نیکوکاری به منظور همکاری با کمیته امداد و به منظور رسیدگی هرچه بیشتر به محرومان آمادگی خود را اعلام کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رئیس کمیته امداد کلات در دیدار با امام جمعه شهرستان بیان کرد: کمیته امداد با جذب مشارکت نیکوکاران زمینه ای را برای کمک به نیازمندان فراهم کرده که این امر در ایام پایانی سال اوج بیشتری می گیرد.
غلامحسین الیاسیان از تاسیس کمیته امداد در 14 اسفند 57 گفت و به هفته احسان و نیکوکاری در این ایام اشاره کرد و ادامه داد: در این ایام جشن نیکوکاری با مشارکت دانش آموزان و معلمان در مدارس، مردم در معابر عمومی و سطح شهرها و نمازگزاران در مصلی های نماز جمعه برگزار می شود که مشارکت حداکثری مردم می تواند به رفع مشکلات نیازمندان کمک دوچندانی داشته باشد.
وی با عنوان اینکه تریبون نماز جمعه یک ظرفیت است، اظهار کرد: این ظرفیت می تواند تا حد زیادی مشکلات نیازمندان را کاهش دهد که امیدوارم در این بخش بتوانیم با حضور امام جمعه مشارکت های مناسبی داشته باشیم.
الیاسیان با عنوان اینکه 2658 خانوار در قالب 4663 نفر تحت حمایت خدمات کمیته امداد کلات هستند، ادامه داد: در 10 ماهه امسال این اداره از 134یتیم و 132 فرزند محسنین حمایت می کند که 847 حامی نیز در این طرح مشارکت دارند.
رئیس کمیته امداد کلات ادامه داد: همچنین این اداره به 237 دانش آموز و 50 طلبه و دانشجوی نیازمند ارائه خدمت می کند.
وی با اشاره به اینکه 860 طرح خودکفایی فعال است، افزود: امسال 201 فقره تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان  پرداخت شد.
همچنین در این دیدار حجت الاسلام صاحبی امام جمعه شهرستان ضمن تشکر از خدمات ارائه شده توسط امدادگران، برای کارکنان این نهاد آرزوی توفیق کرد و گفت: برای کمک به این نهاد انقلابی که از نیازمندان واقعی حمایت می کند، هرگونه کمک و همکاری را خواهم داشت.
شایسته ذکر است: امام جمعه شهرستان در خطبه های نماز جمعه 9 اسفند به دعوت از مردم برای مشارکت با نیازمندان و حمایت از طرح های کمیته امداد می پردازد. 

انتهای پیام

 
۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۶:۰۵
تعداد بازدید : ۲۴
کد خبر : ۳,۱۸۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید