اخبار

300 کودک سبزواری نیازمند حمایت های نیکوکاران

300 کودک سبزواری نیازمند حمایت های نیکوکاران
رییس کمیته امداد سبزوار گفت: اکنون 300 کودک زیر 18 سال مشمول طرح های اکرام ایتام و محسنین فاقد حمایت های مالی و معنوی نیکوکاران هستند که از خیران و نیکوکاران به منظور کمک در این امر خداپسندانه دعوت می کنیم.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد داورزنی با بیان اینکه خیران و نیکوکاران با بهره گیری از فرصت ماه های پرفضیلت رجب، شعبان و رمضان برای کمک به ایتام و فرزندان مشمول محسنین اهتمام ویژه داشته باشند، افزود: 1600حامی در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین با کمیته امداد سبزوار همکاری دارند که 460 مورد آن به تازگی و در قالب طرح پویش «من هم یک حامی ام» جذب شده اند.
وی با اعلام اینکه اکنون 950 کودک یتیم و محسنین از خدمات کمیته امداد بهره مند هستند، اظهار کرد: 280 کودک یتیم و مابقی محسنین وجوددارند که همه آنها زیر 18 سال هستند.
داورزنی هدف از اجرای طرح «من هم یک حامی ام» را افزایش مشارکت نیکوکاران در بخش های دولتی، خصوصی و عموم مردم دانست که اجرای آن از ابتدای آبان ماه امسال شروع شده و تا اردیبهشت ماه ۹۹ ادامه خواهد داشت.
رییس کمیته امداد سبزوار با بیان اینکه حامیان اکرام ایتام حمایت مادی و معنوی از یک یا چند فرزند یتیم و یا محسنین را با واریز مبالغی به حساب فرزندان معنوی خودبه صورت ماهیانه متعهد می شوند، اعلام کرد: مراجعه حضوری به کمیته امداد شهرستان و یا نام نویسی در سایت های اکرام ایتام و محسنین و پرداخت نقدی مستقیم به حساب ایتام و محسنین از طریق سامانه EKRAM.EMDAD.IR ، شماره گیری کد دستوری # ۰۵19 * ۸۸۷۷ *، مراجعه به سایت emdad.ir  و پرداخت از طریق خودپردازهااز شیوه های مشارکت در این طرح است.

انتهای پیام

۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱
تعداد بازدید : ۲۶
کد خبر : ۳,۲۰۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید