اخبار

ضدعفونی محلات روستایی از حضور مهمان ناخوانده

ضدعفونی محلات روستایی از حضور مهمان ناخوانده
رئیس مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی روستای حسین آباد گفت: با مشارکت خیران و اعضای این مرکز، محلات روستای حسین آباد و روستاهای مجاور از توابع شهرستان داورزن به منظور پیشگیری از این ویروس، ضدعفونی شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی اکبر مهرآبادی باتوجه به شیوع ویروس کرونا و اقدامات پیشگیرانه مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی روستای حسین آباد اظهار کرد: به این منظور، معابر عمومی و محلات مختلف در روستای حسین آباد و روستاهای مجاور توسط نیروهای افتخاری در این مرکز نیکوکاری ضدعفونی شد تا از شیوع این بیماری در بین اهالی جلوگیری شود.

وی بیان کرد: همچنین محلول ها و ماشین آلات موردنیاز ضدعفونی برای معابر و محلات مختلف با مشارکت خیران و مردم از سوی مرکز نیکوکاری تهیه، خریداری شده و فرایند ضدعفونی در سطح روستاها تحت نظارت خانه بهداشت روستا صورت گرفت.
رئیس مرکز نیکوکاری صندوق مهربانی روستای حسین آباد با بیان اینکه از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور، ضدعفونی معابر عمومی با نظارت شبکه بهداشت در حال انجام است، ادامه داد: برنامه ریزی شده است تا این مرکز نیکوکاری تا زمان ریشه کنی ویروس کرونا، ضدعفونی کردن محلات روستایی فوق الذکر را مدنظر داشته باشد.
مهرآبادی از ادای صدقه جمعی از خیران به منظور دفع بلا و سلامتی مردم با قربانی کردن 2 رأس گوسفند خبر داد و افزود: گوشت حاصل از این قربانی ها بین نیازمندان منطقه توزیع شد.
شایسته ذکر است: این مرکز نیکوکاری آمادگی دارد تا کمکهای نقدی و غیرنقدی نیکوکاران را به نفع محرومان جمع اوری و در اسرع وقت بین نیازمندان توزیع کند تا آغاز سال جدید برای نیازمندان همراه با شادی باشد.
انتهای پیام
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۵:۲۵
تعداد بازدید : ۱۷
کد خبر : ۳,۲۲۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید