اخبار

محرومیت شهرستان رشتخوار؛

همراهی نیکوکاران با ایتام و محسنین موردنیاز است

همراهی نیکوکاران با ایتام و محسنین موردنیاز است
شهرستان رشتخوار با توجه به محرومیت بالا نیاز به همکاری و همراهی نیکوکاران با کمیته امداد و حمایت فرزندان یتیم و به‌ویژه محسنین دارد.

رئیس کمیته امداد رشتخوار در مورد وضعیت فرزندان یتیم و محسنین گزارش داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید حسین زاده، رئیس کمیته امداد رشتخوار گفت: ضریب محرومیت در این شهرستان شش و هفت است و نیاز به همراهی و مشارکت نیکوکاران دارد.
وی اظهار کرد: کمیته امداد رشتخوار دارای 236 فرزند محسنین است که تنها 102 حامی، فعال هستند و به‌طور میانگین ماهانه نزدیک به 23 هزار تومان برای فرزندان تحت حمایت واریزی دارند.
حسین زاده با اعلام اینکه نیکوکاران می‌توانند با حضورشان در این طرح به کمک خانواده‌های نیازمند بیایند ادامه داد: با توجه به وضعیت اقتصادی نیاز است تا هر فرزند دارای چند حامی دارای واریزی مناسب باشد که متأسفانه فقط 102 فرزند، حامی داشته و ماهانه به‌طور میانگین 20 هزار و 400 تومان دریافتی دارند.
رئیس کمیته امداد رشتخوار اعلام کرد: 429 حامی از 194 یتیم کمیته امداد رشتخوار با واریزی میانگین ماهانه نزدیک به 200 هزار تومان حمایت مادی و معنوی می‌کند.
وی ادامه داد: تمام ایتام دارای حامی هستند و به‌صورت میانگین هر یتیم دو حامی دارد.
حسین زاده با اشاره به وضعیت محرومیت شهرستان اعلام کرد: در بخش حمایت از فرزندان محسنین نیاز به همراهی نیکوکاران داریم تا بخشی از مشکلات این فرزندان و خانواده‌های آن‌ها نیز کاسته شود.
وی بیان کرد: شهرستان رشتخوار دارای دو شهر، دو بخش و 58 روستا است.
شایسته ذکر است: فاصله شهرستان رشتخوار با مرکز استان 260 کیلومتر است.

انتهای پیام


۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۰۶
تعداد بازدید : ۴۳
کد خبر : ۵۲۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید