اخبار

مشارکت جهادی دانشجویان با کمیته امداد رشتخوار

مشارکت جهادی دانشجویان با کمیته امداد رشتخوار
50 نفر از دانشجویان دانشگاه‌های تربت‌حیدریه و زاوه به‌منظور کمک به امور مددجویان در بخش‌های عمرانی و فرهنگی به‌صورت جهادی به کمک کمیته امداد رشتخوار آمدند.

رئیس کمیته امداد رشتخوار در مورد خدمات اردوی جهادی به مددجویان تحت حمایت آن اداره گزارشی داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید حسین زاده، رئیس کمیته امداد رشتخوار گفت: ده درصد از جمعیت شهرستان رشتخوار از تمام خدمات این اداره بهره‌مند‌است که شامل دو هزار و 900 خانوار با سه هزار و 761 نفر جمعیت می‌شود.
وی با اعلام اینکه کمیته امداد در شهرستان رشتخوار با ضریب محرومیت شش و هفت ارائه خدمت می‌کند افزود: نیکوکاران و خیران در کنار دستگاه‌های دولتی به کمک این اداره می‌آیند تا در شرایط اقتصادی موجود درد فقر کمتر خانواده‌های تحت حمایت را آزار دهد.
وی به حضور دانشجویان دانشگاه‌های تربت‌حیدریه و زاوه در شهرستان رشتخوار اشاره کرد و افزود: 50 نفر از دانشجویان دختر و پسر در قالب اردوی جهادی به این شهرستان سفر کردند تا به کمک نیازمندان و مددجویان روستایی بشتابند.
حسین زاده اعلام کرد: 25 نفر از دانشجویان پسر در امور عمرانی و تکمیل سه واحد مسکن مددجویی روستایی با کمیته امداد همکاری دارند که این مشارکت 15 میلیون تومان به نفع مددجویان است.
رئیس کمیته امداد رشتخوار ادامه داد: در این اردو نیز 25 نفر از خواهران دانشجو در رشته‌های مختلف مناسب، خدمات فرهنگی مانند آموزش و تصحیح نماز و قرآن‌خوانی و ارائه مشاوره‌های مختلف را ارائه می‌دهند.
حسین زاده یادآور شد: این اردوی جهادی از 20 مرداد کار خود را آغاز و تا 27 ماه جاری فعالیت خواهند داشت.

انتهای پیام


۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۴۱
تعداد بازدید : ۵۰
کد خبر : ۵۵۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید