اخبار

در 5 ماهه نخست امسال؛

144 نوعروس کمیته امداد نیشابور لباس سفید عروسی پوشیدند

144 نوعروس کمیته امداد نیشابور لباس سفید عروسی پوشیدند
نوعروسان نیشابوری آغاز زندگی مشترک خود را با همراهی کمیته امداد و خیران جشن گرفتند و راهی خانه بخت شدند.

رئیس کمیته امداد نیشابور در مورد ازدواج مددجویان تحت حمایت در مردادماه امسال گزارشی ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هادی محمدیان، رئیس کمیته امداد نیشابور گفت: از ابتدای فروردین تا پایان مردادماه امسال 144 نوعروس با دریافت اقلام ضروری زندگی و کمک‌هزینه ازدواج راهی خانه بخت شدند.
وی طرح کوثر را کمک به ازدواج نیازمندان دانست و ادامه داد: 100 سری جهیزیه باارزش 520 میلیون تومان و 44 مورد کمک‌هزینه ازدواج به ارزش 110 میلیون تومان به نوعروسان اهدا شد.
وی به همکاری خیران با کمیته امداد اشاره کرد و افزود: 60 سری از جهیزیه‌ها توسط خیران نیشابوری ساکن در تهران به ارزش هر سری شش میلیون تومان و 40 سری جهیزیه با مشارکت سپاه، یکی از مؤسسات خیریه و کمیته امداد باارزش هر سری چهار میلیون تومان تهیه و اهدا شد.
محمدیان ادامه داد: خوشبختانه امسال با رشد مناسبی از اهدای جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت مواجه هستیم به‌گونه‌ای که در پنج‌ماهه سال گذشته فقط 27 نوعروس با دریافت کمک‌هزینه ازدواج دو میلیون و 500 هزار تومان راهی خانه بخت شدند.
وی ادامه داد: مسئولان و اقشار مختلف مردم می‌توانند در اجرای این طرح خداپسندانه مشارکت داشته باشند و می‌توانند تهیه بخشی از جهیزیه و یا اهدای بخشی از هزینه ازدواج نوعروسان تحت حمایت را متعهد شوند.

انتهای پیام


۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۲
تعداد بازدید : ۹۵
کد خبر : ۵۷۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید