اخبار

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان رضوی:

برنامه‌ریزی تحویل 5 هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد

برنامه‌ریزی تحویل 5 هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد
امسال با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، برنامه‌ریزی‌شده است تا بیش از 5هزار واحد مسکونی برای مددجویان تحت حمایت ساخته و تحویل می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی به تایباد سفر و با فرماندار شهرستان و دیگر مسئولان محلی دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حبیب‌الله آسوده، مدیرکل کمیته امداد استان خراسان رضوی با اعلام این خبر که امسال پنج هزار واحد مسکونی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد ساخته و تحویل می‌شود گفت: با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سازمان مسکن و شهرسازی خراسان رضوی ساخت پنج هزار باب مسکن ویژه مددجویان تحت حمایت تا پایان سال مدنظر است.
وی افزود: هر واحد بیش از 50 میلیون تومان اعتبار می‌طلبد که از این تعداد واحد موردنیاز 30 درصد شامل مددجویان شهری و70درصد نیز متعلق به مددجویان روستایی خواهد بود.
آسوده بابیان اینکه اکنون تعداد دو هزار و 690خانوار با جمعیتی نزدیک به شش هزار نفر تحت پوشش خدمات این نهاد در شهرستان مرزی تایباد هستند افزود: امدادگران خدمت به محرومان و ایتام نیازمند تحت حمایت را وظیفه دینی و شرعی خود می‌دانند و در تأمین نیازهای خانواده‌ها از هیچ کوششی فروگذار نبوده‌اند.
همچنین در این دیدار حسین شرافتی، فرماندار شهرستان مرزی تایباد با تجلیل از خدمات مخلصانه امدادگران به محرومان و ایتام گفت: خدمات کمیته امداد به محرومان و ایتام تحت حمایت برجسته و اثرگذار است به‌طوری‌که خیلی از طرح‌های عمرانی و اشتغال‌زایی در شهرستان مرزی تایباد توسط کمیته امداد انجام می شود و تعاملات خوبی نیز با علمای اهل سنت در همکاری و مشارکت در امر نیکوکاری داشته‌ایم.
وی ادامه داد: شهرستان مرزی تایباد خاک‌ریز اول خدمت گذاری به مردم و به‌ویژه محرومان و ایتام تحت حمایت است.
شایسته ذکر است: بازدید از روستاهای مرزی اسدآباد دربند و حاجی‌آباد، حضور در منازل ایتام تحت حمایت و دلجویی از آنان، افتتاح یک واحد مسکن مددجویی بااعتبار 35 میلیون تومان، افتتاح یک طرح اشتغال تولید پوشاک با اشتغال 4 نفر و اعتبار 40 میلیون تومان بخشی از برنامه‌های سفر مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی به شهرستان مرزی تایباد بود.

انتهای پیام


۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۰۵
تعداد بازدید : ۶۱
کد خبر : ۵۹۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید