اخبار

از سال 73 تاکنون؛

راه‌اندازی 2327 طرح اشتغال توسط کمیته امداد مه ولات

راه‌اندازی 2327 طرح اشتغال توسط کمیته امداد مه ولات
کمیته امداد مه ولات از سال 73 تاکنون دو هزار و 327 طرح اشتغال را برای مددجویان تحت حمایت خود ایجاد کرده و آن‌ها را به توانمندی رسانده است.

رئیس کمیته امداد مه ولات در مورد تعداد مشاغل ایجادشده گزارش داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدمهدی علیزاده جوان، رئیس کمیته امداد مه ولات با اعلام این خبر که این اداره دو هزار و 327 طرح اشتغال را از سال 73 تاکنون برای مددجویان تحت حمایت ایجاد کرده است گفت: از این تعداد هزار و 524 طرح از نظارت کارشناسان این اداره خارج و در مسیر خودکفایی قرار گرفتند و 803 طرح تحت نظارت فصلی قرار دارد.
رئیس کمیته امداد مه ولات بابیان اینکه اعتبار اشتغال امسال برای مه ولات شش میلیارد و 300 میلیون تومان برآورد شده است افزود: با این میزان اعتبار پیش‌بینی می‌شود امسال 300 شغل ایجاد شود که تاکنون 22 طرح ایجاد و 40 پرونده جهت دریافت تسهیلات به بانک معرفی‌شده است.
علیزاده جوان شرایط شهرستان را برای ایجاد اشتغال در بخش دام‌پروری مناسب خواند و افزود: امسال 12 طرح دام‌پروری، شش طرح خدماتی، دو طرح کشاورزی و یک طرح صنعتی ایجادشده است.
وی بیان کرد: سال گذشته با پنج میلیارد و 461 میلیون تومان 270 طرح اشتغال راه‌اندازی شد که بیشترین بخش اعطای تسهیلات با 143 فقره مربوط به دامداری بود.
شایسته ذکر است: شهرستان مه ولات در جنوب غربی مرکز استان خراسان رضوی قرار دارد.

انتهای پیام

۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۳۵
تعداد بازدید : ۵۳
کد خبر : ۶۴۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید