اخبار

اطعام 230 فرزند یتیم و محسنین در بردسکن

اطعام 230 فرزند یتیم و محسنین در بردسکن
با مشارکت نیکوکاران 230 فرزند یتیم و محسنین کمیته امداد بردسکن اطعام شدند.

مراسم جشن ویژه ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد بردسکن همراه با اطعام و اکرام آنان برگزار شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد سید کاظم حسینی، رئیس کمیته امداد بردسکن در مورد جمعیت تحت حمایت کمیته امداد شهرستان گفت: دو هزار و 720 خانوار به تعداد سه هزار و 200 نفر از تمام خدمات این اداره بهره‌مند‌ می‌شوند که 62 درصد روستایی و 38 درصد شهری هستند.
وی با اشاره به اینکه طرح اکرام ایتام و محسنین شامل فرزندان زیر 18 سال است افزود: اکنون کمیته امداد بردسکن به 320 فرزند یتیم و 480 فرزند محسنین خدمات می‌دهد که هزار و 400 حامی از این فرزندان حمایت می‌کنند.
حسینی با اشاره به اینکه همه فرزندان یتیم و محسنین دارای حامی هستند افزود: هر فرزند یتیم 300 هزار تومان و محسنین 150 هزار تومان به‌صورت نقدی از سوی حامیان نیکوکار دریافت می‌کنند.
رئیس کمیته امداد بردسکن ادامه داد: همچنین در این ایام 21 مورد سبد کالا به ارزش هر سبد صد هزار تومان به خانواده‌های دارای یتیم اهدا شد.
وی به جذب مشارکت‌های مردمی در قالب طرح جشن عاطفه‌ها اشاره و اظهار کرد: با استفاده از روش‌های نوین پرداخت، اطلاع‌رسانی لازم نسبت به جذب مشارکت در آستانه بازگشایی مدارس برای فرزندان یتیم و محسنین اقدام شده است که شاهد همکاری‌ها و مشارکت مناسبی هستیم.
حسینی برگزاری جشن ویژه ایتام و محسنین را با مشارکت سه حامی ذکر کرد و گفت: این جشن به مناسبت قرار داشتن در آستانه بازگشایی مدارس برای فرزندان چهارتا 13 سال با حضور مسئولان محلی همراه با اهدای جوایز برگزار شد.
شایسته ذکر است: شهرستان بردسکن در 280 کیلومتری مشهد مقدس قرار دارد.

انتهای پیام


۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۴۴
تعداد بازدید : ۶۴
کد خبر : ۶۵۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید