اخبار

تحویل 4 باب مسکن به مددجویان خوشاب

تحویل 4 باب مسکن به مددجویان خوشاب
چهار باب مسکن مددجویی شهری و روستایی با مشارکت کمیته امداد، خیران و خود مددجو ساخته و تحویل شد.

مسکن های مددجویی خوشاب با حضور مسئولان افتتاح شد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن حلاجی، رئیس کمیته امداد بردسکن گفت: این اداره اکنون به دو هزار و 300 خانوار شامل سه هزار و 795 نفر خدمات ارائه می کند که در این میان هزار و 883 خانوار از تمام خدمات کمیته امداد بهره مند می شوند.
وی بیشترین بخش شهرستان را روستایی و محروم دانست و افزود: 201 خانوار از مددجویان ساکن شهر و هزار و 682 درصد ساکن روستا هستند.
حلاجی با اشاره به اینکه اکنون خانه دارشدن مددجویان به عنوان یکی از اولویت های اصلی این نهاد است اظهار کرد: کمیته امداد خوشاب 785 خانوار مددجوی فاقد مسکن دارد که نیاز به حمایت و مشارکت نیکوکاران است چراکه بودجه های دولتی پاسخگوی تامین هزنیه ساخت و یا خرید مسکن آنها نیست.
رئیس کمیته امداد خوشاب گفت: چهار باب مسکن مددجویی در سه روستا و شهر سلطان آباد با تامین هزینه برای هر واحد 40 میلیون تومان ساخته و تحویل شد.
وی ادامه داد: هر واحد مسکونی روستایی 65 متر مربع ساخته شد که سهم کمیته امداد ده میلیون تومان بلاعوض و باقی آن از محل تسهیلات بانکی و مشارکت خیران تامین شد.
شایسته ذکر است: شهرستان خوشاب با ضریب محرومیت شش و هفت در غرب مرکز استان خراسان رضوی و در همسایگی شهرستان های سبزوار، فیروزه و جوین و استان خراسان شمالی واقع شده است.

انتهای پیام


۱۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۴۸
تعداد بازدید : ۱۶۰
کد خبر : ۶۵۱

نظرات بینندگان

ملکی
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ Australia
0
0
0

آقای حلاجی رئیس کمیته امداد خوشاب نه بردسکن


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید