اخبار

در آستانه بازگشایی مدارس؛

دانش آموزان خوافی در انتظار کمک های نیکوکاران

دانش آموزان خوافی در انتظار کمک های نیکوکاران
هزار و 123 دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد شهرستان خواف در مقاطع مختلف تحصیلی برای ورود به مدرسه چشم انتظار مشارکت نیکوکاران هستند.

رئیس کمیته امداد خواف در مورد برگزاری جشن عاطفه ها و کمک به دانش آموزان نیازمند گزارش داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حمید جعفری، رئیس کمیته امداد خواف گفت: این اداره آمادگی دارد تا کمک های نیکوکاران را به صورت نقد و کالا دریافت و در بین دانش آموزان نیازمند توزیع کند.
وی با بیان اینکه جذب 109 میلیون تومان میلیون تومان جشن عاطفه ها در خواف پیش بینی و برنامه ریزی شده است افزود: از ابتدای برگزاری جشن عاطفه ها تاکنون 30 میلیون تومان به صورت کالا و نقدی جمع آوری شده است.
جعفری از همکاری دستگاه ها و نیکوکاران با کمیته امداد در مورد جشن عاطفه ها تشکر کرد و ادامه داد: با همکاری اداره اوقاف 125 بسته تحصیلی به ارزش هر بسته 90 هزار تومان و اعتبار کلی 11 میلیون و 250 هزار تومان بین دانش آموزان توزیع شد.
رئیس کمیته امداد خواف با بیان اینکه جشن عاطفه ها همچنان ادامه دارد یادآور شد: اکنون هزار و 123 دانش آموز و 255 دانشجو از خدمات کمیته امداد خواف بهره مند هستند.
لازم به ذکراست: نیکوکاران برای کمک به دانش آموزان نیازمند در شهرستان محروم و مرزی خواف می‌توانند با شماره‌گیری کد # 0517 * 8877 * اقدام کنند.

انتهای پیام


۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۴:۰۴
تعداد بازدید : ۴۸
کد خبر : ۶۶۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید